Nr katalogowy: 257

Wlastiml HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 257

Koleje losu - trzy twarze

olej, tektura, 54 x 48,5 cm; sygn p.g.: Wlastimil Hofman 1960