Nr katalogowy: 258

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 258

Portret mężczyzny w czerni

olej, tektura, 13,4 x 17,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Wlastimil Hofman