Nr katalogowy: 261

Malarz nieokreślony, polski, ok. poł. XVIII w

Nr katalogowy: 261

Jan Fryderyk Sapieha

olej, płótno dublowane, 82 x 62 cm Replika warsztatowa portretu Jana Fryderyka Sapiehy (1680 - 1751)