Nr katalogowy: 262

Władysław OSTROWSKI (1878 - ?)

Nr katalogowy: 262

Pejzaż górski z potokiem

olej, płótno, 62,5 x 78,5 cm; sygn. p. d.: Władysław Ostrowski 1932