Nr katalogowy: 203

Wilhelm WILK-WYRWIŃSKI (1887-1918)

Nr katalogowy: 203

Łabędzie, 1918

akwarela, papier, 31 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wyrwińskie 18 (ołówkiem)