718
Lampa naftowa z Amorem Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

719
Pierścionek złoty diament w szlifie bagietowym o masie ok. 0,73 ct;
złoto pr. 0,583, masa łączna wyrobu 4,500 g.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

720
Naszyjnik z pereł 45 sztuk pereł o średnicy 8,8 - 9,45 mm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

721
Bransoleta srebrna 66 szt szmaragdów (beryl naturalny)
o łącznej masie 27 ct.; srebro pr. 0,875,
masa łączna wyrobu 44,280 g.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

722
Pierścionek złoty rubin syntetyczny (stara synteza) otoczony
24 szt diamentów naturalnych;
masa łączna wyrobu 4,170 g
Cena wywoławcza. 2 900 zł

723
Naszyjnik - kolia 55 szt brylantów w starym szlifie, łączna masa
karatowa 16 ct, masa łączna wyrobu 37 g.;
ok. 1890 r.
Cena wywoławcza. 177 000 zł

Wiesław MŰLDNER-NIECKOWSKI (1915-1982)

724
Medal „Maria Skłodowska-Curie” brąz patynowany, średnica 8,2//8,5 cm;
Polska, 1958
Cena wywoławcza. 700 zł

725
Medal „Fryderyk Chopin” Polska, l. 60. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

726
Medal „Leon Wyczółkowski” Polska, 1977.
Cena wywoławcza. 800 zł

727
Tabliczka rzymska Cesarstwo Rzymskie, lata 222-235 n.e.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

728
Gwiazda Orderu św. Stanisława Królestwo Polskie Kongresowe,
okres 1815-1830.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

729
Szabla polska, kawaleryjska, wz. 1921/22 Warszawa, firma Gabriel Janowski,
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

730
Sztylet starożytny Iran Zachodni, XII-IX w. p. n. e.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

731
Para pistoletów skałkowych Niemcy, rusznikarz Richter, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

732
Zegar kominkowy z parą kandelabrów Francja, Paryż, firma Japy Freres,
3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

733
Zegar ścienny typu „cartel” Francja, lata 1850-1870.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Julien-Cadet CAUSSÉ (? - 1914)

734
Lampa secesyjna, elektryczna Francja, przed 1914.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

735
Lustro w stylu biedermeier Polska Środkowo-wschodnia (?),
ok. 1830-40
Cena wywoławcza. 2 200 zł

736
Sztaluga secesyjna Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

737
Kandelabr neorokokowy, 7-świecowy Francja lub Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

738
Zegar szafowo-podłogowy Europa Środkowa, ok. 1900
Cena wywoławcza. 3 000 zł

739
Lustro toaletowe, secesyjne Austro-Węgry?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

740
Rama ozdobna, złocona Europa Środkowa, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

741
Lustro w stylu eklektycznym Europa Środkowa (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

801
Szafka kredensowa - tzw. kombajn w stylu art deco
Polska (?), ok. 1935
Cena wywoławcza. 3 800 zł

802
Stół w stylu art deco Europa Środkowa, ok. 1930
Cena wywoławcza. 8 000 zł

803
Toaletka i krzesło nawiązujące do stylu mebli Mackintosha;
Europa Zachodnia (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 9 800 zł

804
Szafka pomocnicza - bieliźniarka w stylu Ludwika Filipa;
Polska, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

805
Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa Polska (?), ok. 1860
Cena wywoławcza. 2 000 zł

806
Sześć krzeseł w stylu Ludwika Filipa Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 800 zł

807
Stół w stylu Ludwika Filipa Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 600 zł

808
Szafka kątowa na słupach w stylu mebli gdańskich;
Gdańsk, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

809
Krzesło w stylu barokowych mebli gdańskich;
Gdańsk, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

810
Stolik neobarokowy Europa Środkowa,
2 poł. XIX w. i pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

811
Komplet mebli w stylu mebli gdańskich Gdańsk, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

812
Komplet w stylu biedermeier Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 11 000 zł

813
Stolik pomocniczy w stylu biedermeier Europa Środkowa, Polska?, ok. 1830
Cena wywoławcza. 2 300 zł

814
Fotel kątowy w stylu klasycystycznym Polska, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

815
Komplet mebli w stylu klasycystycznym Polska, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

816
Kredens w stylu eklektycznym Europa Zachodnia, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

817
Szafka klasycystyczna Europa Zachodnia, Anglia (?),
po 1900
Cena wywoławcza. 4 000 zł

818
Komplet mebli w stylu Ludwika Filipa Polska, ok. 1840-50
Cena wywoławcza. 10 000 zł

819
Kredens w stylu eklektycznym Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

820
Szafa barokowa Europa Zachodnia, Holandia,
kon. XVIII w. - 1790
Cena wywoławcza. 7 000 zł

821
Kanapa w zabudowie w stylu secesji geometrycznej;
Polska Południowa, ok. 1910
Cena wywoławcza. 5 600 zł