Jan TARASIN (1926-2009)

113
Dalmatyńczyk, 2003 ołówek, papier, 29 x 21,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza 2 500 zł

NATALIA LL (ur. 1937)

201
Banan, 1995, 2009 fotografia, technika własna, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. l. d.: NATALIA LL; dat. p. d.: 2009
Cena wywoławcza 2 900 zł

Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)

202
Asymetria fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
22,6 x 27,6 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza 1 800 zł

Justyna KOMAR (ur. 1975)

203
Kompozycja I z cyklu Blizny, 2010 wydruk atramentami pigmentowymi
na papierze fotograficznym Ilford
Cena wywoławcza 800 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

204
Arbeit Mach Frei fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
17,5 x 23,8 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

205
Kruzenstern - największy żaglowiec świata fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
18 x 23,5 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Tadeusz WAŃSKI (1894-1959)

206
Leżaki na Statku Kościuszko fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
22,6 x 17 cm
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

301
Przestrzeń, 1966 akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 66
Cena wywoławcza 5 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

302
Bez tytułu gwasz, papier, 39,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza 2 900 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

303
Relief, 1973 technika własna, drewno, 83 x 102 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg 1973
Cena wywoławcza 25 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

304
Skrzypaczka - 78, 1978 olej, płotno, 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach 78
Cena wywoławcza 15 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

305
U Szymona Faryzeusza, 1957 olej, płótno, 71 x 85 cm;
sygn. l. d.: JK (monogram wiązany)
Cena wywoławcza 11 000 zł