Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)

422
Kompozycja, 1956 olej, płótno,
114,5 x 70,5 cm
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Janusz BENEDYKTOWICZ (1918-2001)

423
My Fairlady, 1978 olej, płyta;
75,5 x 52 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

424
Dziewczyna IV, 1990 akryl, płótno;
140 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

425
Martwa natura z langustą i muszlą olej, płótno;
85 x 95 cm;
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Fryderyk HAYDER (1905-1990)

426
Martwa natura, 1963 olej, płótno;
51,5 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Łukasz KARWOWSKI (ur. 1965)

427
Martwa natura olej, płótno;
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

428
Morskie Oko - zachód słońca, 1997 olej, płótno;
75 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Anatolij ZVEREV (1931-1986)

429
Las, 1968 olej, sklejka;
50 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

430
Martwa natura z lampą olej, płótno;
100 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

431
Scena miejska, 1954 olej, płótno;
74 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

432
Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w. olej, płótno;
100,5 x 130,5 cm;
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

433
Tulipany, 2010 olej, płótno;
54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)

434
Ogórki, 2006 olej, płótno;
30,5 x 40,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Józef PANFIL (ur.1958)

435
Motyw z Dalmacji, 2013 olej, płótno;
41 x 27 cm;
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Włodzimierz KRĘŻLEWICZ (ur. 1968)

436
Las to kobiet, 2009 akryl, płótno;
90 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 800 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

437
Bez tytułu, 2005 olej, płótno;
20 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Andrzej ROSZCZAK - EnGi (ur. 1974)

438
Grace Kelly, 2013 olej, płótno;
50 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Józef MAREK (ur. 1922)

439
Twarz - deska drzeworytnicza, lata 60. XX w. deska, relief;
80 x 21,2 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

440
Sen o Kazimierzu M., 2013 akryl, płyta, technika własna;
80 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

441
Przełom roku / zderzenie, 2000-2001 olej, płótno, drewno,
20 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

442
Obraz czerwony, 2011 olej, płótno;
190 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

443
Kompozycja, 1963 olej, płótno;
100 x 69,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 700 443 zł

Hugo FRANÇOIS i Pablo PICASSO

501
Śpiący - Talerz, 1967-71 srebro repusowane;
waga 2107 g. średn. 42,2 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Andrzej ŁOPIŃSKI (ur. 1960)

502
Katedra, 2011 aluminium, odlewane na wosk tracony;
wys. 173 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

503
Syrenka kamień;
18,5 x 37,5 x 7 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

601
Wazon szkło przeźroczyste, miodowe, barwione w masie,
fryz trawiony i złocony;
Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, 1918-1922
Cena wywoławcza. 1 400 zł

602
Puzderko toaletowe szkło miodowe, przeźroczyste, barwione w masie,
szlifowane; fryz trawiony i złocony;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

603
Wazon secesyjny szkło barwione w masie, dmuchane, farby emaliowe;
Czechy (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

604
Misa szkło kształtowane w formie, częściowo barwione;
srebro; Francja, XIX/XX w.
- w typie wyrobów wytwórni Braci Daum w Nancy.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

605
Wazon szkło warstwowe, otrawiane, barwione
od wewnątrz proszkami; Francja, Legras i Cie,
Verreries de St. Denis, 1900-1914
Cena wywoławcza. 5 500 zł

606
Zestaw 6 szklanic masońskich szkło przeźroczyste, bezbarwne, prasowane,
otrawiane i szlifowane;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

607
Wazon z aktem kobiecym szkło bezbarwne, przeźroczyste, szlifowane,
fasetowane, otrawiane; Czechy, w typie wyrobów
firmy Moser, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

608
Karafka do wody, ze szklanką szkło przeźroczyste, lazura rubinowa, farby emaliowe;
Czechy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

609
Pucharek myśliwski, z pokrywą szkło bezbarwne, przeźroczyste, szlifowane,
otrawiane, fasetowane, lazura miodowa;
Czechy (?), 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

610
Brodaty amorek w szlafmycy porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Miśnia, XIX/XX w. (?) - XX w. (?)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

611
Grupa alegoryczna: Zerwany mostek (Die zerbrochene Brücke) Miśnia, model: Michel Victor Acier (1736-1799),
ok. 1777, realizacja późniejsza (ok. poł. XIX w.)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

612
Paterka deserowa z czterema muzykującymi puttami Niemcy, Plaue (Turyngia), Von Schierholz'sche
Porzellanmanufaktur Plaue GmbH, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

613
Chłopiec siewca - Byk, z serii: Znaki Zodiaku Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany,
(KPM), XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

614
Chłopiec grzejący dłonie - Strzelec, z serii: Znaki Zodiaku Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany,
(KPM), XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

615
Chłopiec z owocami w kapeluszu - Waga, z serii: Znaki Zodiaku Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany,
(KPM), XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

616
Chłopiec żniwiarz - Panna, z serii: Znaki Zodiaku Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany,
(KPM), XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

617
Patera na owoce, z muzykującymi postaciami Niemcy, Potschappel, Sächsische
Porzellanmanufaktur Carl F. Thieme, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

618
Wazon - krater z dekoracją kwiatową Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

619
Szkatułka z miniaturami i złoceniami Francja (?), naśladownictwo Sevres, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

620
Solniczka Salzlecker z puttem - model Antikglatt Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

621
Lichtarz 3-świecowy, z puttem Niemcy, Wallendorf (Turyngia), Porzellanfabrik
Schaubach-Kunst, 1928-1953
Cena wywoławcza. 1 000 zł

622
Bombonierka owalna, z minaturą: wznosząca toast i putto Francja, Sevres (?) - naśladownictwo Sevres,
XIX/XX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

623
Zestaw deserowy z czarno-złotą dekoracją kwiatową, dla 2 osób Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
XX w.; model naczyń i dekoracja w stylistyce
z 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł