831
Kilim wełna, len, 208 x 270 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

832
Kilim wełna, len; 147 x 197 cm.
Polska, Gliniany, Krajowe Stowarzyszenie
Tkaczy (?), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

833
Kilim art-deco, wg proj. Teodora Grotta (1884-1972) wątek i osnowa - wełniane; 150 x 195 cm.
Wg przekazu - kilim wykonany przez
żonę artysty - Wandę; lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

834
Kilim o motywach geometrycznych wełna, len, 160 x 248 cm.
Polska, lata 80. XX w.;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

835
Para kandelabrów 6-ramiennych, 7-świecowych brąz złocony; wys. 90 cm, szer. ramion 35 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

836
Słupek - gerydon majolika, złocenia;
Francja, wytwórnia fajansu w Sarreguemines,
lata 80-90. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

837
Para kinkietów neoklasycystycznych, zelektryfikowanych, 6-świecowych, 2-ramiennych;
brąz złocony; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

838
Zegar konsolowy, na słupku Hiszpania, Madryt, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

839
Lampa podłogowa, secesyjna, elektryczna blacha żelazna, kuta, złocona, szkło prasowane;
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

840
Lampa stojąca, elektryczna, z abażurem drewno toczone, malowane, złocone;
wys. z abażurem 177 cm.
Europa Środkowa, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

841
Fontanna ogrodowa z Neptunem brąz patynowany; wys. 313 cm;
Włochy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 55 000 zł

901
Skrzynia ludowa sosna; 73 x 110,5 x 66,5 cm.
Mazowsze, Łowicz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

902
Skrzynia ludowa sosna; 77 x 145 x 68,5 cm;
Dolny Śląsk, 1812.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

903
Biurko dębina, sosna; 70,3 x 85 x 51 cm.
Polska, ok. 1930-35
Cena wywoławcza. 1 300 zł

904
Bieliźniarka w stylu eklektycznym sosna, orzech, fornir - orzech, okucia - mosiądz, stal;
135,5 x 100,5 x 50,3 cm. Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 800 zł

905
Serwantka w stylu Ludwika Filipa sosna, fornir - mahoń; 178 x 99 x 44,4 cm.
Europa Środkowo-wschodnia, ok. 1880
Cena wywoławcza. 6 000 zł

906
Stół w stylu Ludwika Filipa sosna, fornir - orzech; 75,5 x 125 x 94 cm;
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza. 5 000 zł

907
Stół neorokokowy mahoń; 76,5 x 124 x 75 cm.
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

908
Stół w stylu art deco sosna, fornir - palisander; 79,2 x 122,6 x 102 cm;
Europa Zachodnia (?), ok. 1925-30
Cena wywoławcza. 6 000 zł

909
Komoda klasycystyczna dębina, sosna; fornir - orzech,
okucia - mosiądz; 95,4 x 133,2 x 65,5 cm.
Europa Środkowa, Niemcy (?), XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 53 000 zł

910
Szafa sieniowa w stylu barokowym konstrukcja - dębina, fornir i snycerka - orzech,
255 x 250 x 92 cm;
Europa Północna, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

911
Sekretera klasycystyczna sosna; fornir - orzech,
88,7 x 106,5 x 59 cm.
Europa Środkowa, Polska (?), koniec XVIII w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

912
Para foteli neobarokowych orzech; 107 x 62 x ok. 80 cm.
Europa Środkowa, Austria (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

913
Cena wywoławcza. 6 500 zł

914
Sekretera rokokowa topola, brzoza; fornir i listwy profilowe - orzech;
113 x 125,2 x 62,5 cm
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł