134
Stogi siana i wierzba olej, płótno; 38,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 16 000 zł

135
Przedwiośnie olej, papier; 31 x 45 cm;
sygn. l. d.: WW [monogram wiązany]
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

136
Pejzaż z cyprysami olej, tektura; 66 x 86 cm;
sygn. l. d.: I.Trusz
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (ok.1840-1905)

137
Przed chatą, 1898 olej, płótno; 48,5 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W.Bończa / 1898 r.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

138
Wrzosowisko, ok. 1960 olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Dedo CARMIENCKE (1840-1907)

139
Nokturn olej, płótno; 32 x 53 cm;
sygn. l. d.: D. Carmiencke
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

140
Życie codzienne Cyganów, 1920 olej, sklejka; 39 x 58 cm;
sygn. p. d.: AKozakiewicz 1920.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

141
Haneczka na plaży za parawanem, 1935-38 olej, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

142
Faraglioni olej, sklejka, 45 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Faraglioni/ F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

143
Wiosna, 1927 olej, płótno; 172 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann/ 1927
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

144
Ofiara olej, płyta, 73 x 59,5 cm;
sygn. p.g.: 1961/ Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

145
Pogrzeb ptaszka - kompozycja alegoryczna, 1918 olej, płótno; 70,5 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman/ 1918
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Jozsef EGRY (1883-1951)

146
Akt w kąpieli olej, tektura; 34,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Egry Jozsef
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

147
Dama w zielonej sukni olej, płótno, 97 x 80 cm;
sygn. p. g.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza. 6 700 zł

148
Akt olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

149
Akt kobiety z rudymi włosami olej, płótno dublowane,
72 x 59 cm;
Cena wywoławcza. 270 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

150
Przed Janem Kazimierzem, 1906 olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Moniuszko / A.D. 1906
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Maurycy MINKOWSKI (1881-1930)

151
Śpiące dzieci, 1905 olej, płótno; 114 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maurycy Minkowski/ 1905
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

152
Ranny legionista, 1921 olej, płótno naklejone na tekturę; 53 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1921
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

153
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

154
Polowanie par force olej, tektura; 54 x 79 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1937
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

155
Kawaleria jedzie, ok. 1935 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

156
Wesele krakowskie, lata 30. XX w. olej, tektura; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

157
Leśniczówka w Augustowie, 1924/25 olej, płótno; 94 x 129,5 cm
sygn. l. d.: E. Krcha;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Abraham NEUMANN (1873-1942)

158
Pejzaż letni, 1922 olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman/ 1922;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

159
Dziewczyna olej, płótno; 111 x 71,5 cm
sygn. p. d.: S.Bieszczad.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

160
Zesłanie Ducha Świętego olej, płótno dublowane; 40,5 x 33 cm;
Po konserwacji.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, angielski? pocz. XIX w.

161
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane;
50,5 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

162
Artemida olej, płótno dublowane;
82 x 126,5 cm
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

163
Ogród Hesperyd olej, płótno, 37 x 31,5 cm (owal)
XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Gulio CARLINI (1830-1887)

164
Scena klasztorna, 1853 olej, płótno, 61 x 89 cm;
sygn. p. d.: Gulio Carlini / Venezia 1853
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jean-Baptiste SANTERRE (1651-1717) - przyp.

165
Po balu olej, płótno; 36 x 28 cm;
Na odwrocie nalepka aukcyjna z informacjami
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

166
sygn. l.d.: J. Wynants
Cena wywoławcza. 180 000 zł

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

201
Popiersie Napoleona brąz, odlew patynowany, bazalt;
wys. całkowita 24,5 cm;
na toczonym cokoliku z czarnego bazaltu;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

202
Tadeusz Kościuszko brąz, odlew cyzelowany, patynowany, złocony;
Francja, przed poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

BERTHIN, XIX w.

203
Zuzanna w kąpieli brąz, marmurowa podstawa, wys. całkowita: 46 cm
odlew - początek XX w.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

A. HERNICH (XIX w.)

204
Konny portret cesarza Napoleona Bonaparte w czasie bitwy pod Jeną brąz, odlew patynowany; 43,5 x 39 x 14 cm.
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Naum Lwowicz ARONSON (1872-1943)

205
Popiersie Ludwiga van Beethovena brąz, odlew patynowany, wys. 17 cm;
Francja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Edward WITTIG (1879-1941)

206
Jesień Warszawa, Zakład Odlewów Artystycznych
„METALARS” Leszno 55, lata 1932-1935.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)

207
Niepokonanym,1949 gips, wys. 113 cm; sygn. i dat.: X-XII-/1949
oraz obok: A.Żurakowski / HEROIKA
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1872-1978)

208
Leonardo da Vinci, 1959 gips, wys. 84 cm; z boku napis: ZWORNIK MYŚLi;
sygn. i dat.: AŻ / 1959
Cena wywoławcza. 800 zł

Miroslav N DL (ur. 1924)

301
Zestaw karykatur pisarzy i artystów - 52 sztuk, lata 60. - 70. XX w. technika mieszana (tusz, akwarela, collage), papier
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Roy LICHTENSTEIN (1923-1997)

302
As I opened fire poster - Tryptyk, 1966 litografia barwna, papier;
63 x 52 cm (wymiar każdej z prac w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jolanta BABICZ (ur. 1967)

303
Teatr I, 2009 linoryt, papier;
60 x 41,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

304
Les epourantoile - cykl strachów na wróble, 1961 serigrafia barwna, papier;
29,2 x 39,2 cm;
Cena wywoławcza. 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

305
Kobieta stojąca w wodzie, 1993 serigrafia, papier,
43 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

306
Kompozycja biało-czarna, 1976 serigrafia, papier;
29,5 x 39,2 cm;
Cena wywoławcza. 800 zł

Tomek SĘTOWSKI (ur. 1961)

307
Babilon akwaforta, papier;
34 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 500 zł