Wojciech LEDER (ur. 1960)

424
Iluzja autoteliczna, 2012 olej, płótno;
69,5 x 80 cm (sześciobok);
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Paweł JARODZKI (ur. 1958)

425
Bez tytułu - [TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA] akryl, szablon, płyta;
20 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

426
Warcaby, 2014 olej, płótno;
66,5 x 101 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

427
Misterium, 2012 olej, płótno;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Urszula SERDIUKOW-ISSAIEFF (ur. 1953)

428
One, 2010 olej, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

429
Razem po świąteczną rybkę, 2013 olej, płótno; 38 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. Pałucha 2013
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Marcin KITZ (1891-1943)

430
Fiołek alpejski olej, tektura;
39 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Paweł PORADA (ur. 1985)

431
Rozstanie, 2014 olej, płótno;
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Patryk RÓŻYCKI (ur. 1992)

432
Pamiętasz jak mnie rodziłaś, 2014 technika własna (olej, collage) płyta;
40 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

433
Solaris olej, akryl, płótno;
80 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)

434
Dwie kobiety akryl, płótno,
79, 4 x 98 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

435
Willem de Kooning, 2006 akryl, płótno;
73 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

501
Kompozycja, 1977 technika własna, płyta;
82 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

502
Relief, 1977 technika własna, płyta;
83 x 59 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

601
Misa sygn. grawerowana na dnie: L. Majorelle i Daum Nancy
Francja, proj. Louis Majorelle (1859-1926), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

602
Karafka i 6 kieliszków art deco Czechy?, ok. 1935.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

603
Zestaw szklany art deco Europa Zachodnia?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

604
Gibbon Polska, Ćmielów, proj. Hanny Orthwein (1916-1968)
z 1958 roku, powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena sprzedaży 600 zł

605
Relaks Polska, Ćmielów, proj. Lubomira Tomaszewskiego
(ur. 1923), model z 1965 roku, powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza. 500 zł

606
Przyczajony kot Polska, Ćmielów, 2 poł. XX w., autor modelu
nieustalony (krąg projektantów Instytutu
Wzornictwa Przemysłowego?)
Cena wywoławcza. 500 zł

607
Przyczajony kot Polska, Ćmielów, 2 poł. XX w.,
autor modelu nieustalony (krąg projektantów
Instytutu Wzornictwa Przemysłowego?)
Cena wywoławcza. 500 zł

608
Murzynek z mandoliną Rosja Radziecka, wytwórnia nieustalona,
okres po rewolucji - lata 20./30.XX w.
(według przekazu oferenta Horodnica).
Cena wywoławcza. 1 900 zł

609
Clown z gitarą Rosja Radziecka, wytwórnia nieustalona,
Cena wywoławcza. 1 900 zł

610
Kotek z piłką Polska, Pacyków, wytwórnia fajansu Aleksandra
Rogali- Lewickiego, okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

611
Ogrodniczka Miśnia, Ernst August Leuteritz (1818-1893),
model z ok.1866, realizacja późniejsza - XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 5 800 zł

612
Dziewczyna z wrzecionem i kądzielą Francja, Limoges, wytwórnia Raymond Laporte (?) ,
kon. XIX w. - XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

613
Przybornik na biurko, tzw. ecritoire Miśnia, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

614
Para solniczek Francja, Limoges, Martin Freres & Brothers,
lata 20.XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

615
Zespół serwisowy deserowy do kawy i herbaty, z dekoracją kwiatową Miśnia, Meissner Ofen- und Porzellanfabrik von Carl
Teichert (zał.1863), 1929 rok; tzw. marka jubileuszowa,
z okazji 1000-lecia miasta Miśnia.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

616
Talerz dekoracyjny z kuropatwą Francja, Limoges, Bawo i Dotter (Elite Works),
po 1900 - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

617
Dzban toaletowy Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), koniec XIX w. lub przełom XIX i XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł

618
Cache - pot (osłona na doniczkę) z motywem gałązek Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

619
Para cache - pots (osłony na doniczki) Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska, XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

620
Zegar Polski - z herbami Rzeczypospolitej Obojga Narodów Miśnia, model opracowany w 1743 roku dla Augusta III
przez J. J. Kaendlera i J. F. Eberleina,
powtórzenie: 2 poł. XIX w. lub XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł
Cena oferowana 30 000 zł

701
Popielniczka z przedstawieniem dwóch polujących seterów stop metali srebrzony odlewany, cechowany;
Francja, odlew wg. modelu A.Ouveba,
lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza. 300 zł

702
Dzbanek do wina szkło, stop cynowy srebrzony nie cechowany;
Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

703
Patera art deco Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych Józef Fraget,
wg projektu Julii Keilowej, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

704
Sitko do herbaty srebro próby 800 cechowane, dł. 16,7 cm,
szer. 8 cm; waga 57 g. Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 300 zł

705
Puderniczka art deco srebro próby 2 cechowane, metal, szkło;
Warszawa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

706
Solniczka łódkowata srebro próby 4, waga 133 g.
Niemcy?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

707
Para solniczek srebro próby 84 cechowane, waga 65 g.
Rosja, 1881
Cena wywoławcza. 1 200 zł

708
Tacka na wizytówki srebro próby 800 cechowane, waga 335 g.
Niemcy, I. Berger (prawdopodobnie sprzedawca),
k. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

709
Salaterka srebro próby 1? z głową Minerwy cechowane,
waga 439 g. Paryż, wytwórnia sreber
Albert Schiffmacher, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

710
Zestaw sztućców w etui srebro próby 800, stal;
waga bez noży i sztućców środka stołu 2401 g.
Berlin, wytwórnia sreber Körner und Proll, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

711
Taca okrągła srebro próby 800 cechowane, waga 935 g.
Brema, wytwórnia sreber M.H. Wilkens und Söhne,
firma sprzedająca Rosenthal, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł

712
Półmisek głęboki srebro próby 3, waga 508 g.
Polska ?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

713
Para paterek srebro nie cechowane, waga 421 g.
Austria?, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

714
Cukiernica dwuuszna srebro próby 13, waga 188 g.
Austria, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł