842
Żyrandol elektryczny (pierwotnie gazowy) brąz złocony, szkło nitkowane; wys. całości 144 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

843
Skrzynia - skarbiec żelazo kute; wys. 47,5//45 cm,
szer. z antabami 95,5 cm;
Austria, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 9 600 zł

844
Zegar podłogowy, typu „long-case” drewno mahoniowe, intarsje jaworowe i orzechowe;
mosiądz, brąz, szkło; wys. 228,5 cm;
Anglia, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

901
Sekretera i krzesło art deco Sekretera - Bydgoskie Fabryki Mebli, ok. poł. XX w.
Krzesło - Polska, 2 poł. lat 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł

902
Skrzynia sosna, intarsje - śliwa, brzoza, okucia - stal;
84,5 x 117 x 70 cm;
Polska Północna - Pomorze (?), XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

903
Szafka eklektyczna konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; okucia - mosiądz;
80,5 x 89 x 43 cm;
Polska, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

904
Szafa secesyjna sosna, dębina lub brzost(?); fornir - dębina lub brzozst(?),
okucia - blacha mosiężna;
Polska Południowa, Małopolska (?), po 1900 roku
Cena wywoławcza. 2 400 zł

905
Krzesło „Muszla” projektu Hanny Lechert Polska, projekt 1956 rok - Hanna Lachert,
wykonanie Spółdzielnia Artystów ŁAD
po 2 poł. lat 50. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

906
Kwietnik art deco konstrukcja - sklejka, fornir - orzech;
109 x 71 x 30 cm;
Polska, 1 poł. 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena oferowana 1 000 zł

907
Stolik art deco orzech; 68 x śr. 60,5 cm;
Polska (?), 2 poł. lat 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

908
Stolik art deco konstrukcja - buczyna, mahoń, fornir - palisander,
czeczota (tujowa lub orzechowa),
Europa zachodnia (Francja?), 2 poł. lat. 20. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

909
Szafa biblioteczna art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech;
150 x 100,5 x 39 cm;
Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

910
Szafa biedermeier konstrukcja - sosna, czereśnia; fornir - czereśnia;
193,5 x 110 x 55,5 cm;
Polska (?), ok. 1840.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

911
Stolik do robótek w stylu biedermeier konstrukcja - sosna, fornir - brzoza, żyłka - mahoń;
77 x śr. 56 cm;
Polska, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

912
Zestaw mebli biedermeierowskich Siedziska - Polska, 1 ćw. XX w.
Stół - Polska, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

913
Szafa biedermeier konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, żyłka - bukszpan,
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

914
Leżanka neorokokowa konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
101 x 165 x 69 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

915
Etażerka kątowa eklektyczna mahoń, dębina; 123 x 64,5 x 34,5 cm;
Europa Środkowa, po 1880.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

916
Szafa kredensowa kątowa biedermeierowska konstrukcja - dębina, sosna, orzech; fornir - mahoń,
żyłki i wstęga - brzoza; 199 x 99 x 66 cm;
Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. 1830.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

917
Serwantka biedermeier konstrukcja - sosna, fornir - mahoń;
166 x 82 x 44 cm;
Polska, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

918
Łóżko eklektyczne konstrukcja - sosna, orzech; fornir i dekoracje
snycerskie - orzech; 154 x 182 x 226 cm;
Europa Środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

919
Zestaw mebli w stylu Ludwika Filipa złożony ze stołu i kompletu siedzisk, w skład którego wchodzi kanapa, dwa
fotele i cztery krzesła o falistych i profilowanych elementach szkieletu.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

920
Szafa barokowa, sieniowa konstrukcja - dębina, fornir i snycerka - orzech,
255 x 250 x 92 cm;
Europa Płn., ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 55 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł