715
Taca owalna srebro próby 1 (950) z głową Minerwy cechowane;
waga 1400 g. Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 200 zł

716
Para lichtarzy srebro próby 3 z głową Diany cechowane, waga 598 g.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

717
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 3 z głową Diany cechowane, waga 400 g.
Austria, Wiedeń?, 1867-1872
Cena wywoławcza. 2 200 zł

718
Lichtarz jednoświecowy cecha państwowa wybijana po 1963), waga 144 g.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

719
Taca prostokątna srebro próby 13 cechowane, waga 535 g.
Wiedeń, 1851
Cena wywoławcza. 2 800 zł

720
Komplet do kawy srebro złocone próby 916 cechowane, waga 811 g.
St Petersburg (Leningrad), Lieningradskaja
Juwielirno- Czasowaja Fabrika, 1958-1968
Cena wywoławcza. 4 300 zł

721
Taca dwuuszna srebro próby 84 cechowane, waga 2414 g.
Moskwa, 1844
Cena wywoławcza. 18 000 zł

801
Pierścionek z szafirem złoto pr. 0.585 ,
masa całkowita 8.200 g
Cena wywoławcza. 7 600 zł
Cena oferowana 6 000 zł

802
Pierścionek złoty o masie łącznej 0.15ct (Si/H),
złoto pr.0.585, masa całkowita 8.980
Cena wywoławcza. 2 600 zł

803
Kolczyki z perłami złoto pr.0.750, masa całkowita 5.870 g
Cena wywoławcza. 3 400 zł

804
Broszka z miniaturą „Zaloty” porcelana, mosiądz; 5,2 x 4 x 1 cm.
Francja, Limoges, XX w.
Cena wywoławcza. 300 zł

805
Para kolczyków złoto, masa całkowita 5.242 g
Cena wywoławcza. 8 000 zł

806
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 4.720 g
Cena wywoławcza. 21 000 zł

807
Bransoleta z motywem floralnym złoto 14 ct, masa całkowita 14.050 g
Cena wywoławcza. 5 700 zł

808
Pierścionek z ametystem srebro, złoto, masa całkowita 19.840 g
Cena wywoławcza. 18 000 zł

809
Zegar art deco drewno, lakier, metal niklowany;
Niemcy?, lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

810
Lampa na biurko, elektryczna metal niklowany, żeliwo, szkło mleczne;
wys. 52,5 cm;
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

811
Kufelek szkło przeźroczyste, mosiądz; wys. 16 cm;
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

812
Wędrowcy kość rzeźbiona; wys. 18,5 cm;
Japonia, XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł

813
Naczynko z figurką pieska Fo toczona i rzeźbiona bryła ametystu;
Chiny, XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

814
Dzbanek fajans; wys. 24,5 cm; Europa Środkowa [Słowacja?,
Czechy?, Łużyce?], k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

815
Kartusz herbowy brąz, odlew złocony, grawerowany;
wys. 64 cm, szer. 57 cm, głęb. 6,5 cm.
Niemcy, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

816
Portret młodej kobiety blacha mosiężna, repusowana,
portret 25 x 20 cm;
Polska? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

817
Kałamarz marmur, brąz złocony, mosiądz;
wys. 12,3 cm; podstawa 17,6 x 13,8 cm.
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

818
Patera z misą szklaną mosiądz złocony, szkło przeźroczyste, fasetowane,
szlifowane i rżnięte, lazura rubinowa i miodowa;
Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

819
Kinkiet dwuramienny, elektryczny, w typie Ludwika XVI brąz, mosiądz złocony; szkło;
wys. 67 cm, szer. ca 35 cm, głęb. 47 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł
Cena sprzedaży 2 900 zł

820
Ikona - „ Matka Boska Kazańska” tempera na desce, z dwiema szpongami całkowicie
pogrążonymi; złocenia; 31 x 26 x 2,3 cm.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

821
Ikona - „Matka Boska Włodzimierska”, w okładzie Rosja, Petersburg, probierz Aleksander Iljicz Jaszinow;
złotnik Peter Uhrwäder, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 900 zł

822
Ikona - „Narodziny Marii” tempera na desce z kowczegiem, z tyłu wręby na dwie
szpongi i słabo czytelne, ryte napisy cyrylicą;
30,5 x 26 x 3,7 cm. Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

823
Ikona - „Św. Mikołaj Cudotwórca”, w kiocie tempera na desce, złocenia; 30 x 25,5 cm;
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 300 zł

824
Ikona - „Matka Boska Trójręczna” tempera na desce, odwrocie z wyżłobieniami dłutem;
Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 900 zł

825
Szabla polska, oficera piechoty, wz. 21/22 Polska, Warszawa, wytwórnia Gabriela Borowskiego,
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

826
Jatagan bojowy, turecki Turcja lub Bałkany, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

827
Pistolet francuski, kapiszonowy Francja, manufaktura w St. Étienne; XVIII-XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

828
Szabla paradna, w pochwie Wrocław, Johann Zipser, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

829
Szabla napoleońska, francuskich szwoleżerów, wz. AN XI, w pochwie Manufaktura w Klingenthal, 1812.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

830
Kobierzec afszar osnowa i wątek - bawełna;
runo - wełna; 300 x 121 cm;
Persja, prowincja Kirman; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

831
Kobierzec gandża osnowa, wątek i runo - wełna; 211 x 118 cm;
Kaukaz, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

832
Kobierzec kaszan osnowa i wątek - bawełna; runo - wełna;
300 x 191 cm;
Persja, Kaszan; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

833
Dywan bawełna merceryzowana, z jedwabnym połyskiem;
284 x 154 cm.
Bliski Wschód?, Indie?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

834
Kilim wełna, len; 203 x 160 cm.
Polska, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

835
Para kandelabrów 4-ramiennych, 5-świecowych brąz, mosiądz; wys. 57,5 cm, szer. ramion 28,5 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

836
Kandelabr 7-świecowy, w manierze Ludwika XV brąz, odlew cyzelowany, złocony ogniowo;
wys. 90 cm, szer. 34 cm, głęb. 24,5 cm.
Europa Zachodnia, Francja? 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 5 600 zł

837
Lustro ścienne tafla lustrzana, drewno rzeźbione, złocone, malowane;
wys. 127,5 cm, szer. 98 cm, głęb. 15 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

838
Lustro ścienne tafla lustrzana, drewno, gipsatura, złocenia;
wys. 99,5 cm, szer. 81 cm, głęb. 4,5 cm.
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

839
Stołek ogrodowy z dekoracją kwiatową tzw. semi-porcelain (odmiana porcelany angielskiej);
USA, Maddock’s Works Royal Porcelain, Trenton,
New Jersey, 1893-1929.
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena oferowana 1 800 zł

840
Tondo dekoracyjne Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

841
Żyrandol w stylu art deco orzech; wys. 68 x śr. 101 cm.
Polska (?), Kraków (?). ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 400 zł