Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

119
Park olej, płótno; 47 x 65,5 cm
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

120
Drzewo olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

121
Kwiaty na stoliku olej, płótno, 116 x 73 cm; sygn. p. d.: Menkes
obraz reprodukowany w: "Sztuki Piękne",
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

122
Stare Miasto w Warszawie olej, płótno; 60 x 30 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

123
Pejzaż z torami kolejowymi, przed 1939 olej, płótno; 61,5 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Władysław JAROCKI (1876-1965)

124
Pejzaż z Harendy, 1944 olej, sklejka, 49,5 x 75 cm;
sygn. l. d.: Wład. Jarocki / 1944
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

125
Pejzaż z południa, 1921 olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
Cena wywoławcza. 80 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

126
Portret Karola Zolicha olej, płótno; 42 x 53 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Janina SÜSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

127
Obraz dwustronny: Powrót z pola, ok. 1950
Portret kobiety w czerwonej sukni, przed 1948
olej, płótno; 90 x 71,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Oleg PAVLOVICH KAJUKIN. XX w.

128
Niebieski kwiecień olej, płótno; 59 x 60 cm;
sygn.: p. d.: O. P. Kajukin (cyrylicą);
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Henryk LANGERMAN (1896-1944)

129
Karnawał olej, płótno; 65 x 55 cm;
sygn. p. d.: H. Langerman
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

130
Pejzaż olej, płótno; 69,5 x 115 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

131
Pejzaż zimowy z drogą olej, płótno; 64 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

132
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

133
Po polowaniu na dzika ok. 1970 olej, płótno; 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

134
Napad wilków, ok. 1970 olej, płótno; 66,5 x 84 cm;
sygn. p. d.: J.M. Kasprowicz
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

135
Pastuszkowie na łące olej, płótno dublowane; 17 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

136
Na targu, 1919 olej, tektura; 46,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski / 1919.
Cena wywoławcza. 17 500 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

137
Sanie w lesie olej, płótno; 45,5 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

138
Modlitwa Arabów olej, płótno; 49,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

139
Modlitwa Beduina olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

140
Święto Jordanu, ok. 1910 olej, płótno, 43,5 x 60,5 cm
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

141
Kąpiący się, 1932 olej, tektura, 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1932
Cena wywoławcza. 18 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

142
Głowa dziecka, ok 1935 olej, sklejka; 20 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

143
Boża myśl, 1930 olej, tektura; 39,8 x 50 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1930
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

144
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)

145
Portret rodzinny, 1965 olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d. wzdłuż krawędzi: LUDOMIR SLEŃDZIŃSKI 1965 ROK
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Adolf Abram MILICH (1884-1964)

146
sygn. p. d.: milich.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

147
Portret pana Potockiego z rodziną, 1934 olej, płótno, 141 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1934
Cena wywoławcza. 58 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

148
Wiosna - ogród przed dworem olej, tektura; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 16 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

149
Pejzaż olej, tektura; 48,5 x 62 cm;
sygn. p. d.: T. Cybulski 923;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

150
Pejzaż z Kalwarii z kwitnącą różą, 1905 olej, tektura; 24,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza. 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

151
Portret mężczyzny olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Anton Heinrich DIEFFENBACH (1831-1914)

152
Dziewczynka z kozą olej, płótno; 49 x 40 cm;
sygn. p. d.: H. A. Dieffenbach
Cena wywoławcza. 7 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł

A. R. ROEHM, XX w.

153
Dziewczynka z kwiatami olej, płótno; 52,5 x 43 cm;
sygn. z prawej: R. RoANhm; p. g.: sygnatura powtórzona (częściowo zachodząca na listwę krosna)
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

154
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

155
Wisła pod Wawelem, ok. 1937 olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

156
Morze i skały olej, płótno; 69 x 99 cm;
sygn. p. d: R. BRATKOWSKI Capri
Cena wywoławcza. 9 000 zł

157
Na plaży olej, płótno, 44,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

158
Autoportret z profilu, ok. 1900 olej, płótno naklejone na tekturę;
46 x 37,5 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)

159
Wspomnienie z Toskanii olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

M. TYSZKA, XIX w.

160
Babcia z wnuczkiem olej, płótno; 100,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: M. Tyszka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony flamandzki, XVII/XVIII w.

161
Głowa mężczyzny olej, płótno dublowane; 42 x 31 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

162
Portret damy w niebieskiej sukni olej, płótno; 33 x 26 cm;
obraz w efektownej ramie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Malarz nieokreślony - Rembrandtysta, XVIII/XI

163
Mężczyzna w zawoju na głowie olej, płótno; 23,5 x 18,5 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz nieokreślony włoski, neapolitański?

164
Głowa starego mężczyzny, ok. 1690 - ok. 1730 olej, płótno dublowane; 58,5 x 48,5 cm;
XVII / XVIII w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

165
Sielanka olej, płótno dublowane; 75 x 100 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony

166
Modlitwa w Ogrójcu środkowoeuropejski, pocz. XIX w.
olej, płótno; 46,5 x 67 cm
Cena wywoławcza. 2 700 zł