856
Lampa naftowa z figurą kobiety - alegorią olimpijskiego zwycięstwa Niemcy, Berlin, firma Wild und Wessel - palnik lampy;
Francja - trzon wg rzeźby najstarszego z braci
Moreau - Mathurin’a; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

857
Para lamp olejowych ceramika, mosiądz, szkło; wys. z kominkiem 58 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

858
Lampa naftowa z kloszem Niemcy, fabryka lamp Wild & Wessel, Berlin (zał. 1855),
2 poł.- kon. XIX w.;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

859
Lampa naftowa Niemcy, Erfurt, firma Toebelmann & Grimm;
korpus - Miśnia; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

860
Para lamp gabinetowych, elektrycznych kompozycja metali brązowiona, drewno, szkło;
wys. 100//102 cm, średnica podstawy 25 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

861
Lampa gabinetowa, elektryczna brąz, mosiądz, szkło lazurowane; wys. 64 cm;
Europa Środkowa, Śląsk?; 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

862
Lampa elektryczna art deco, z figurą dzika marblit, mosiądz srebrzony galwanicznie, niklowany;
szkło prasowane; wys. 45 cm,
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 4 700 zł

863
Para lamp gabinetowych, elektrycznych Francja, Paryż, rzeźbiarze i odlewnicy Louis Auguste
i H. Francois Moreau, 2. dekada XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

864
Żyrandol art deco, 9-świecowy mosiądz patynowany; wys. 104 cm, szer. 45 cm.
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

865
Zestaw 4 kinkietów elektrycznych mosiądz, szkło; wys. 24 cm;
Europa Środkowa, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł

866
Zestaw 4 kinkietów elektrycznych mosiądz, szkło;
Polska?, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

867
Żyrandol art deco, 5-ramienny, 10-świecowy metal niklowany; wys. 114 cm, szer. ramion 60 cm.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

868
Lustro ścienne neorokokowe tafla lustrzana, drewno złocone;
wys. 56,5 cm, szer. 41 cm, głęb. 4 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena oferowana 850 zł

869
Wilki do kominka mosiądz, brąz - odlew patynowany, stal;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

870
Patefon z tubą Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

871
Lustro stojące w stylu klasycystycznym jawor, mahoń; 191,5 x 114 x 61 cm.
Europa Środkowo-wschodnia, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

901
Stolik pomocniczy - etażerka w stylu klasycystycznym konstrukcja - mahoń; 79 x 71 x 61 cm,
Anglia?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

902
Stolik pomocniczy - toaletka w stylu biedermeier konstrukcja - świerk, fornir - orzech, platan (pawie oko);
74 x 57 x 40 cm.
Europa Północna, Dania?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

903
Stolik do robótek w stylu eklektycznym konstrukcja - sosna, dębina, fornir - orzech,
intarsje - brzoza, buczyna, jawor, 80 x 58 x 44 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena oferowana 700 zł

904
Stolik do gry w stylu klasycystycznym konstrukcja - sosna, fornir - mahoń, inkrustacje z masy;
78 x 90 x 45,2 cm,
Europa Środkowa, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

905
Stolik do gry w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, orzech, fornir - orzech,
95,5 x 75,5 x 47,3 cm,
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

906
Sekretera art deco konstrukcja - sklejka, sosna, dębina; fornir - orzech;
98 x 76 x 48,3 cm.
Polska, Bydgoskie Fabryki Mebli, 1957
Cena wywoławcza. 1 800 zł

907
Stół neobarokowy konstrukcja - dębina, fornir - orzech; 75,5 x śr. 98 cm.
Europa Środkowa, Pomorze Gdańskie, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł

908
Fotel neorenesansowy konstrukcja - dębina; 112,5 x 69 x 70 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

909
Komplet mebli neobarokowych konstrukcja - dębina, fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

910
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
115 x 85 x 53,5 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

911
Komoda biedermeierowska konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; 76 x 89 x 49 cm.
Europa Środkowa, Niemcy?, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

912
Stolik pomocniczy w stylu biedermeier konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - brzoza;
80,2 x śr. 80 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

913
Komoda barokowa konstrukcja - dębina, fornir - orzech, intarsje - śliwka,
brzoza, orzech, 81 x 84,5 x 56 cm.
Europa Środkowa, Niemcy?, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

914
Biurko w stylu lat 50. XX w. konstrukcja - brzoza, sklejka, fornir - orzech;
76,2 x 136 x 71 cm.
Francja?, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza. 5 400 zł

915
Biurko eklektyczne konstrukcja - dębina, fornir - orzech;
79,5 x 109 x 60 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

916
Szafa kredensowa kątowa w stylu rokokowym sosna, orzech; 232 x 107,5 x ok. 61 (dł. boków 70 cm).
Gdańsk (?), po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł