Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

162
Martwa natura olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: I. Pieńkowski
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Léon KAUFMANN KAMIR (1872-1933)

163
Regaty w Tréboul (Finiste`re) - para obrazów, 1909 olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm (wymiar każdej z prac);
sygn., dat. i opis: Kamir/ Tréboul 1909
oraz Kamir 1909 / Tréboul
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

164
Portret mężczyzny olej, płótno dublowane; 65 x 56 cm
na odwrocie transfer napisu: Antoni Cichocki
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

165
Scena w karczmie olej, płótno; 52,5 x 42 cm;
Kopia obrazu nieokreślonego malarza holenderskiego.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

166
Portret Pani Sch., ok. 1940 olej, płótno; 150 x 95 cm;
sygn. z prawej A. Karpiński
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Malarz nieokreślony środkowoeuropejski(XVIII)

167
Portret damy olej, płótno dublowane; 79 x 65 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

168
Portret mężczyzny w peruce olej, płótno dublowane; 79 x 65 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

169
Portret młodego mężczyzny olej, płótno naklejone na sklejkę; 82,5 x 68 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Alfred de BREANSKI, XIX w.

170
Pejzaż ze Szkocji, 1887 olej, płótno, 79 x 64 cm;
sygn. l. d.: Alfred de Breanski 1887?
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Stefan ROSTWOROWSKI (1921-2000)

1101
Letni ogród olej, płótno; 41 x 61 cm;
sygn. p. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Leszek PIASECKI (1928-1990)

1102
Sanie zimą olej, sklejka; 30,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

1103
Deszcz, 1903 olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 44 cm;
sygn. p. d.: A. S. Procajłowicz / 1903.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Antoni WIPPEL (1882-1969)

1104
Portret kobiety olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. p. d.: AWippel
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

1105
Walka kogutów olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz KORPAL (1889-1977)

1107
W parku olej, płótno; 57 x 67 cm;
sygn. p. d.: T Korpal
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bronisław OLSZEWSKI (1874-1959)

1108
Autoportret, 1913 olej, tektura; 39 x 43 cm;
sygn. p. g: BR. OLSZEWSKI,
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Kazimierz Wiktor HOLLER (1881-1975)

1109
Martwa natura na parapecie kredka, akwarela, papier; 37,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Kazimierz Holler
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

1110
Para portretów 1. Portret mężczyzny - olej, deska, 27 x 21 cm;
2. Portret kobiety - olej, 27 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

MUCHA (XX w.)

1111
Astry w wazonie pastel, papier, 38 x 45 cm;
sygn. p. d.: Mucha. / 37.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Antoni de BRADE (1887-1973)

1112
W nocy pastel, technika mieszana, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Edward WIECZOREK (1901-1988)

1113
Pejzaż olej, tektura, 23 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wieczorek
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

1114
Pole olej, tektura, 21 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: R Bratkowski 1906
Cena wywoławcza. 2 200 zł
Cena oferowana 1 900 zł

A . LACHOWSKI (XIX w.)

1115
Popiersie mężczyzny, 1827 olej, płótno dublowane; 60 x 47,5 cm;
na odwrocie transfer napisu: ALachowski / pinxit 827
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Paul WEIMANN (1867-1945)

1116
Widok na Śnieżkę olej, tektura; 70,5 x 108 cm;
sygn. l. d.: P. Weimann
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Natan KORZEŃ (1895-1941)

1117
Sztetl olej, tektura; 23 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: N. Korzeń
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

1118
Cyganka olej, płótno dublowane; 50 x 40 cm;
sygn (ryta): p. g.: G Mendoly / 35
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Henryk SAJDAK (1905-1995)

1119
Słoneczniki olej, płótno; 50,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

1120
Pożegnanie kozaka z dziewczyną olej, płótno; 57,5 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 29 600 zł

Halina CIEŚLIŃSKA-BRZESKA (1923-2004)

1121
Kwiaty w wazonie - Imieninowy bukiet olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: HCieślińska / Brzeska,
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Ernst SEGER (1868-1939)

201
Salome, ok. 1915 brąz patynowany, wys. 49 cm;
sygn. na okrągłej podstawie: SEGER ERNST
Cena wywoławcza. 12 000 zł

202
Nike Warszawska brąz, cokół z duraluminium; wys. 31 cm;
Warszawa, XX/XXI w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Carl KAUBA (1865-1922)

203
Pastereczka brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 29 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)

204
Krucyfiks brąz patynowany, drewno, wym. figury: 21 x 20 x 5 cm,
wym. krzyża: 33 x 25 x 2 cm,
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 10 500 zł

Artysta nieokreśl.z kręgu SzkołyZakopiańskiej

205
Madonna, l. 30-40. XX w. drewno; wys. 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł

206
Para główek aniołków drewno polichromowane, wys. ok 20 cm (każda);
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

207
Król drewno polichromowane, złocone, wys. 83 cm;
Polska?, XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

208
Satyr i nimfa gips patynowany, 37 x 25 x 19 cm;
sygn. na podstawie: K. Laszczka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

209
Główka putta gips patynowany, wys. 25,5 cm;
w dolnej części wycisk: 32
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK

301
Nihilistyczny alians orgiastyczny, 1985 3 fotografie czarno-białe, brom, papier; 18 x 23,5 cm (każda);
na każdej na odwrocie napis ołówkiem: Jerzy Truszkowski,
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Roman OPAŁKA, Henryk OPAŁKA - wykonał

302
Metemsyhzis kwasoryt, papier; 83 x 66,5 cm (wymiar arkusza),
62,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

303
Proletariusze wszystkich krajów litografia, papier; 81 x 70 cm (wymiar arkusza),
54,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

304
Portret litografia, papier; 33 x 23,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. g. ołówkiem: Lebenstein, śr. d. nr odbitki: 70/100
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

305
Czytająca postać litografia, papier; 33 x 23,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. nr odbitki: 12/100
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

306
Wspaniały Manhattan, 1964 litografia, papier; 62,5 x 77 cm (wymiar arkusza);
49 x 64,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

307
Głowa, 1999 serigrafia, papier; 58,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu ołówkiem: 101/150/99 J. Nowosielski
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

308
Hold, 1974 litografia, papier; 44,5 x 63 cm (wymiar arkusza),
33,5 x 56,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

309
Bez tytułu litografia, papier; 73,5 x 51 cm (wymiar arkusza),
58,5 x 38 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

310
Półakt, 1997 serigrafia, papier; 70 x 50 cm;
opis u dołu nr: 15/XV
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł