Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

6
Konie poniosły, ok. 1889 piórko, tusz, papier naklejony na tekturę; 16 x 22 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie oprawy opis sporządzony ręką brata artysty
estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

115
Maki olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 60 000 - 75 000 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

121
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
estymacja: 75 000 - 100 000 zł

Carl REICHERT (1836-1918)

125
Pejzaż z Sorrento, 1865? olej, płótno; 50,5 x 71 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Carl Reichert Sorrento 1865 (?)
estymacja: 27 000 - 36 000 zł

Józef BRODOWSKI (1828-1900)

126
Pejzaż krakowski od strony Krzemionek, 1859 olej, płótno dublowane; 95 x 128,5 cm;
sygn. p. d.: 18JB 59
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

129
Pejzaż z rzeką, grupą myśliwych i pasterzem owiec deska dębowa, olej, 33,5 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: J. Wynants
estymacja: 135 000 - 180 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

132
Constantinus Hulidowski Kuszell olej, płótno dublowane; 77 x 63 cm;
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł

Tomasz GUDZOWATY (ur. 1971)

304
Tryptyk z cyklu: Pierwsza lekcja zabijania fotografie czarno-białe (wydruki autorskie), płótno naklejone na płytę; 50 x 70 cm (każda);
sygn. p. d.: Tomasz Gudzowaty (każda); negatyw i wydruk ok. 1999 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

405
Martwa natura wiejska, 1985 olej, płótno; 72 x 82 cm;
sygn., dat. i opisany po środku, w kompozycji: 1985 / Martwa / natura / wiejska / K. Bereźnicki
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

407
Martwa natura, 1986 olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. p. g. wyciśnięte w masie: I 86 / JS.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

409
Dziewczyna IV, 1990 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / ·IV·.AKRYL ·1990· / 140 x 80
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

411
Głowa, 1992 olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS IX / 92;
estymacja: 32 000 - 38 000 zł