Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

6
Konie poniosły, ok. 1889 piórko, tusz, papier naklejony na tekturę; 16 x 22 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie oprawy opis sporządzony ręką brata artysty
estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

115
Maki olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 60 000 - 75 000 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

121
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
estymacja: 75 000 - 100 000 zł

Carl REICHERT (1836-1918)

125
Pejzaż z Sorrento, 1865? olej, płótno; 50,5 x 71 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Carl Reichert Sorrento 1865 (?)
estymacja: 27 000 - 36 000 zł

Józef BRODOWSKI (1828-1900)

126
sygn. p. d.: 18JB 59
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

129
sygn. l.d.: J. Wynants
estymacja: 135 000 - 180 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

132
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł

Tomasz GUDZOWATY (ur. 1971)

304
Tryptyk z cyklu: Pierwsza lekcja zabijania fotografie czarno-białe (wydruki autorskie), płótno naklejone na płytę; 50 x 70 cm (każda);
sygn. p. d.: Tomasz Gudzowaty (każda); negatyw i wydruk ok. 1999 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

405
Martwa natura wiejska, 1985 olej, płótno; 72 x 82 cm;
sygn., dat. i opisany po środku, w kompozycji: 1985 / Martwa / natura / wiejska / K. Bereźnicki
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

407
Martwa natura, 1986 olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. p. g. wyciśnięte w masie: I 86 / JS.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

409
Dziewczyna IV, 1990 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / ·IV·.AKRYL ·1990· / 140 x 80
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

411
Głowa, 1992 olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS IX / 92;
estymacja: 32 000 - 38 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

415
Pejzaż z Krościenka akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka C.
estymacja: 100 000 - 150 000 zł

Firma MOSER (zał. 1857)

601
Zestaw szkieł Crystal Glass Diplomat Czechy, Karlovy Vary, lata 60. XX w.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

708
Serwis do kawy i herbaty z tacą srebro cechowane próby 835 ( A835, znak złotnika); waga 2837 g.
Bruksela, 2 ćw. XX w. (po 1942).
estymacja: 6 600 - 8 800 zł

Johann Gru¨no (czynny 1677-1718)

709
Kufel barokowy srebro kute, repusowane, odlewane i cyzelowane, grawerowane, złocone cechowane;
waga 2717 g. Hamburg, k. XVII w.
estymacja: 160 000 - 200 000 zł

809
Naszyjnik z brylantami brylanty o masie ok. 6.00 ct;
białe złoto pr. 18K, masa całkowita 69.900 g.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł

Firma CYMA (zał. 1862)

812
Zegarek damski naręczny, z bransoletką złoto pr. 750 (18 K), 85 x diament naturalny, macica perłowa; szafir; szkło;
waga łączna 57,700 g. Szwajcaria, 3 tercja XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

825
Pancerz kirasjerów francuskich i hełm grenadierów Francja, manufaktura królewska w Klingenthal,
daty wykonania 1829 i 1833.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł

833
Żyrandol kryształowy, elektryczny mosiądz, szkło szlifowane, fasetowane; wys. ca 150 cm, średnica ca 120 cm.
Włochy, Wenecja?; 2 poł. XX w.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł