Nr katalogowy: 447

Piotr MAREK (1950-1985)

Nr katalogowy: 447
Żołnierz - kosmiczne maszyny
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
na odwrocie napis: Piotr Marek
Cena sprzedaży 8 000 zł