Józef MEHOFFER (1869-1946)

7
Portret kobiety węgiel, papier; 65 x 51 cm;
sygn. p. d.: Józef Mehoffer;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

10
Portret doktora Adama Rydla, przed 1913 węgiel, papier; 57 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Mehoffer;
estymacja: 13 500 - 18 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

103
Dziewczyna i maska, ok. 1915 pastel, papier naklejony na tekturę; 62 x 47 cm;
sygn. z prawej: T. Axentowicz (ołówkiem);
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1935)

104
Zmierzch - Zakole Wisły w Krakowie, 1900 pastel, papier na płótnie; 65 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Stanisław Fabijański Kraków 1900.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

106
Kwiaty w wazonie, 1913 akwarela, karton naklejony na tekturę; 90 x 63 cm;
sygn. i dat. p. g.: LWyczół / 1913.
estymacja: 65 000 - 75 000 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

107
Konie w stajni, 1832-1835 akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 52,3 cm;
sygn. p. d.: P. Michałowski.
estymacja: 100 000 - 120 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

112
U Chrystusa, 1920 olej, tektura; 22,5 x 14 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1920;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

114
Akt w pantofelkach olej, płótno naklejone na tekturę; 71 x 51 cm;
sygn. l. d.: WWeiss.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

118
W letnim słońcu tempera, tektura; 49 x 71 cm;
sygn. p. d.: StKamocki;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

121
Pejzaż z drzewami olej, deska; 15 x 11,5 cm;
sygn. p.d.: JAN STANISŁAWSKI.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

124
Lido jesienią, przed 1932 olej sklejka; 22 x 32 cm;
sygn. i opisany l. d.: ... / … grzywalski (zatarta);
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

127
Wieś o zachodzie [Wieś nocą], 1897 olej, płótno na tekturze;
34 x 27,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 40 000 - 50 000 zł