Nr katalogowy: 8

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 8

Bez tytuły, 2018

akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2018.
estymacja: 2 000 - 4 000 zł