Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

230
Róże olej, tektura, 35,5 x 50 cm; sygn. z lewej: a. karpiński
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jankiel ADLER (1895-1949)

231
Martwa natura olej, płyta, 67 x 76,5 cm; sygn. u dołu: Adler
Cena wywoławcza. 100 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

232
Na pastwisku olej, płótno, 23,5 x 35,5 cm; sygn. p. d.: PODSADECKI;
Cena wywoławcza. 4 200 zł

233
Akt olej, płótno 23 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: PODSADECKI
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Władysław JAHL (1886 - 1953)

234
Scena figuralna olej, tektura, 21, 26,5 cm; sygn. p. d.: W J
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Otto ANTOINE (1865 - 1951)

235
Widok miejski olej, płótno, 52 x 66 cm; sygn. p. d.: Otto Antoine;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Stanisław BRYNIARSKI (1829 - 1914)

236
Wnętrze kościoła olej, płótno, 68 x 54,5 cm; sygn. p. d.: S. BRYNIARSKI / 1890 / w Krakowie
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Franciszek ŻMURKO (1859 - 1910)

237
Dama (szkic) olej, płótno naklejone na tekturę, 47 x 60,5 cm; sygn. p. d.: Fran.Żmurko;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

238
Marzec - studium do obrazu olej, tektura, 35 x 30 cm; sygn. p. d.: S. Joukowsky
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

239
Z okna pracowni olej, płótno, 60 x 88 cm; na odwrocie nr inw.: St. Cz. / inw. 291
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Rafał WĄSOWICZ (1867 - 1944)

240
Rzeka wśród drzew olej, płótno, 71 x 91 cm; sygn. p. d.: Rafał Wąsowicz
Cena wywoławcza. 9 000 zł

241
Dom Rybaka w Kazimierzu olej, płótno, 44 x 70,5 cm; sygn. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI;
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1975 - 1944)

242
Jaz olej, sklejka, 51 x 71 cm; sygn. p. d.: słabo czytelnie
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869 - 1954)

243
Wieś zimą olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. p. d.: R. Bratkowski Lwów 905
Cena wywoławcza. 25 500 zł

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

244
Trębacz z koniem olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 41 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1930
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

245
Pożegnanie z przyjacielem olej, tektura, 50 x 70 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1944
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Juliusz SŁABIAK (1917 - 1973)

246
Przejazd przez wieś olej, tektura, 34 x 50 cm; napis p. d.: Najdroższej Lusi / Słabiak
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Wojciech KOSSAK (1847 - 1942)

247
Jeździec olej, płótno, 80 x 50,5 cm; sygn. l. d.: W.K.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław Artur WIELOGŁOWSKI - STARYKOŃ

248
Oficer z okresu Księstwa Warszawskiego akwarela, papier, 67,5 x 49,5 cm; sygn. p. d.: Wacław Wielogłowski / 1903
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955 )

249
Odwrót Napoleona olej, płótno, 96,5 x 146 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1926
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

250
Na targu olej, płótno, 113,5 x 170,5 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1922 r.
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Emil BRECHM (XX w.)

251
Pejzaż górski olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p. d.: E.Brehm / Münih
Cena wywoławcza. 4 000 zł

E.C.W. RETZLAFF (1898 - 1976)

252
Pejzaż górski olej, płótno, 60,5 x 81 cm; sygn. l. d.: E.C.W. RETZLAFF
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

253
Modlitwa pastel, papier naklejony na tekturę, 50 x 69 cm; sygn. p.d.: F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Antoni de BRADE (1887-1973)

254
Rybaczka nad morzem olej, tektura, 33 x 49 cm; sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

255
Jesienią: portret podwójny, ok. 1906 olej, płótno, 64 x 93 cm;
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)

256
W kolibie olej, tektura, 45 x 59,5 cm; sygn. l. d.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

257
Pod lasem olej, tektura, 18 x 25 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)

258
Pejzaż podgórski olej, płyta, 35 x 94 cm; sygn. p. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)

259
Mgła nad Morskim Okiem, ok. 1910 olej, tektura, 44 x 68 cm; sygn. p. d.: ST. GAŁEK (słabo czytelnie)
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Juliusz SŁABIAK (1917 - 1973)

260
Orka olej, płótno, 50,5 x 70 cm; sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Henryk EPSTEIN (1892 - 1944)

261
Akt olej, płótno, 38,5 x 61 cm; sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

262
Starzec z przewodnikiem olej, tektura, 71 x 96 cm; sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1923
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Artysta nieokreślony, polski, XX w.

263
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 92,5 x 73 cm; sygn. p. d.: [nieczytelna dedykacja] / T. B......`
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

264
Kwiaty olej, tektura, 45 x 63 cm; na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora i tytułem. praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)

265
Bukiet kwiatów tempera, papier, 51,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Landau
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

266
Róże w wazonie olej, płótno, 50 x 73,5 cm; sygn. p. d.: 1922 / Wł. Terlikowski (końcówką pędzla w masie)
Cena wywoławcza. 31 000 zł

Kasper POCHWALSKI (1899 - 1971)

267
Irysy olej, płótno, 72 x 54 cm; sygn. p. g.: Kasper / Pochwalski / 1934
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Antoni KOZAKIEWICZ (1841 - 1929)

268
Oblężenie fotografa olej, płótno dublowane, 85 x 120 cm sygn. p. d.: A. Kozakiewicz
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Carl Maria Nicolaus HUMMEL (1821-1907)

269
Pejzaż z zamkiem akwarela, papier, 29,5 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: C. Hummel 1858
Cena wywoławcza. 2 800 zł

270
Pejzaż akwarela, papier, 31,7 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: C Hummel 1870
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Wojciech JASTRZĘBOWSKI (1884 - 1963)

271
Kwitnący sad olej, płótno, 47,5 x 69 cm; sygn. p. d.: W. Jastrzębowski / ... 1926 (sygn. słabo czytelna)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA (1901 - 1979)

272
Łazienki olej, płótno, 42,5 x 67,5 cm; sygn. l. d.: Z. Dziurzyńska-Rosińska
Cena wywoławcza. 11 500 zł

E. SCHNEIDER (XX w.)

273
Zaułek olej, płótno, 42 x 34,5 cm; sygn. p. d.: E. Schneider / 17
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan Albertsz. Rotius [Rootius] (1624 - 1666)

274
Młoda kobieta w spiżarni (?) olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm sygn. po lewej u góry: R[o]otius fe[.]
Cena wywoławcza. 220 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

275
Rozbity statek olej, płótno, 41,5 x 54 cm; sygn. p. d.: A. Lange / 1840
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Malarz nieokreślony, XVI/XVII w.

276
Portret pary z Amorkiem olej, płótno dublowane, 90 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Adolf EBERLE (1843 - 1914)

277
Jamniki - scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno, 43,5 x 51 cm; sygn. l. d.: Adolf Eberle München
Cena wywoławcza. 18 000 zł