Malarz nieokreślony, włoski, 1 poł. XVIII w.

278
Sąd Parysa olej, płótno dublowane, 95 x 116,5 cm; - krąg Donata Creti zw. DONATINO (1671 - 1749)
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Edward WITTIG (1879 - 1941)

401
Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego brąz patynowany na czarno, wys.: 55,5 cm sygnowany: E. WITTIG
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Antoni KURZAWA (1842 - 1898)

402
Para rzeźb z grupy "Tańce polskie", 1879 terakota; wys. 63 cm, Polonez terakota; wys. 56 cm, sygn. A. Kurzawa
Cena wywoławcza. 55 000 zł

SPRIPILLE?, XX w.

403
Głowa młodej kobiety brąz patynowany na grafitowo-zielono, podstawa trawertyn, wys. całk. 57 cm; rzeźba 43,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865 - 1910)

404
Motyl brąz, podstawa granitowa [odpryski na krawędziach]; sygn. na podstawie: P. Kowalczewski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Emmanuel VILLANIS (1858 - 1914)

405
Thaďs, ok. 1900 brąz patynowany, wys. 54 cm; sygn.: E Villanis;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Emile Henri LA PORTE (1841 - 1919)

406
Zwycięzca, 1885 brąz patynowany, wys. 69 cm; sygn. na podstawie: E. LA PORTE
Cena wywoławcza. 9 500 zł

501
Wazon szkło warstwowe z nitkami, opalizowane; Czechy, w typie szkieł Lötz Witwe, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

502
Wazon z gałązkami i owocami głogu; szkło warstwowe (bezbarwne, fioletowe), trawione; 23,1 x 11 cm; Polska, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

503
Wazon dekoracyjny szkło bezbarwne, częściowo warstwowe - rubinowe, szlifowane, złocenia; Czechy, Crystalex, Kamenický Šenov, lata 70. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

504
Muszla szkło opalowe i zielone, Czechy, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, po 1897
Cena wywoławcza. 1 300 zł

505
Wazonik Szkło warstwowe (w tonacji żołto-zielonej), trawione, Francja, Camille Tutré de Varreux, Cristallerie de Patin, po 1907.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

506
Wazon szkło warstwowe (tonacja żółto-zielono-niebieska), trawione i szlifowane; sygn. trawiona: Gallé i Tip Rumunia, Stilart, po 1991
Cena wywoławcza. 2 500 zł

507
Wazon dekoracyjny szkło warstwowe (oranżowo-brązowe), trawione; mosiądz złocony; Francja, Abel Combe z Paryża (?), ok. 1880
Cena wywoławcza. 5 300 zł

508
Figurka kobiety - Przebudzenie biskwit porcelany; wys. 51,5 cm; Francja, Sevres(?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

509
Popiersie kobiety w stroju renesansowym Francja, Louis R. Carrier-Belleuse?, manufaktura fajansu w Choisy- le-Roi (?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

510
Kobieta zrywająca winogrona sygn. na boku podstawy od frontu: F. HOŘAVA; Czechy, Frantisek Horava (1906-1974), realizacja przedwojenna(?)
Cena wywoławcza. 4 700 zł

511
Serwis obiadowy Maria, z pastelową dekoracją kwiatową; Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal, lata 20.XX w.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

512
Serwis deserowy Winifred Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal, ok. 1945
Cena wywoławcza. 1 500 zł

513
Para waz dekoracyjnych w oprawie z brązu z miniaturami alegorycznymi; Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

514
Pantofel porcelanowy porcelana, kobalt podszkliwny, czerwień i beż naszkl., złocenia (technika "mixte"); złoceniaMiśnia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

515
Grupa alegoryczna - Zima porcelana, farby naszkliwne; wys. 17,5 cm, Miśnia, model J. J. Kaendlera z lat 50./60. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

516
Lichtarz 4-świecowy, neorokokowy Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, mosiądz (elementy montażowe); Miśnia, XVIII/XIX w. (trzon) i XIX w. (ramię)
Cena wywoławcza. 9 000 zł

601
Komplet sztućców na 6 osób w etui introligatorskim Warszawa, firma Braci Henneberg, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

602
Widelec i nóż do ryb półmiskowe metal złocony, folia srebrna; dł. noża 29 cm, widelca 27 cm; Francja, k. XIX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Taca plater; dł. 38,3 cm, szer. 32 cm; Warszawa, firma Norblin i Co, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

604
Patera z pałąkiem plater, wys. 8 cm, szer. 34,2 cm , głęb. 23 cm; Europa Zach., Anglia?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

605
Buliera z podgrzewaczem plater na miedzi; wys. 25 cm; Rosja?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

606
Kandelabr 7-świecowy mosiądz odlewany srebrzony (srebrzenia zachowane śladowo); wys. 58,5 cm; Warszawa, firma Frageta, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

607
Półmisek owalny srebro pr. 800; Niemcy, Heilbronn, firma P. Bruckmann und Söhne (1805-1973), k. XIX w., sprzedawca Schneider
Cena wywoławcza. 2 000 zł

608
Para solniczek srebro pr. 13; waga 151 g; Strasburg, lata 60-70. XVIII w (cecha miejska z lat 1750-1796)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

609
Karafinka srebro pr. 1 z głową Minerwy, szkło; wys. 22,5 cm, średn. 8,5 cm; Paryż, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

610
Para podstaw do pater lub świeczników srebro pr. 13, wys. 44 cm, średn. stopy 23 cm; waga 2204 g; Austro-Węgry, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

611
Taca owalna srebro pr. 800; dł. 66 cm, szer. 52 cm, waga 2400 g; Hanau, Gebrüder Dingeldein, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

612
Kandelabr pięcioświecowy art deco srebro pr. 3 (800), wys. 52 cm, szer. 23 cm; waga 1045 g; Węgry, złotnik RB, po 1937
Cena wywoławcza. 3 800 zł

613
Taca prostokątna srebro pr. 84; waga 1543 g; Petersburg, monogram złotnika A L, probierz Aleksandr Jaszinow, ok. 1830
Cena wywoławcza. 3 500 zł

614
Torebka srebro pr. 84, niello; dł. 22 cm, szer. 7,6 cm; waga 299 g; Moskwa, złotnik Piotr Pietrow Pietrowicz, 1908-1917
Cena wywoławcza. 2 800 zł

615
Łowca z Kamczatki srebro odlewane i cyzelowane, kryształ górski; Petersburg, Bracia Graczew, 1908-17
Cena wywoławcza. 26 500 zł

616
Para świeczników srebro pr. 13; wys. 30 cm, średn. stopy 14,2 cm; waga 550 g; Wiedeń, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

617
Cukiernica srebro pr. 835, częściowo złocone; waga 484 g; Niemcy, Heilbronn, firma P. Bruckmann und Söhne (1805-1973), k. XIX w.,
Cena wywoławcza. 1 900 zł

618
Para lichtarzy rokokowych srebro; wys. 22 cm, średn. stopy 14 cm; waga 668 g; Niemcy ?, Śląsk?, lata 60-70. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

701
Laska damska z figurką lamparta drewno bambusowe, biały metal; dł. 87 cm; Francja? XIX/XX w
Cena wywoławcza. 2 300 zł

702
Laska z głową Marianny w czapce frygijskiej; drewno, biały metal, róg; dł. 95 cm; Francja, 1889.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

703
Broszka w stylu Art-Deco srebro pr. 925, lapis-lazuli, gagat, markazyty? 3,2 x 6 x 1,5 cm; waga 0,22 g; Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

704
Pojemnik w typie Art - Deco szkło, ebonit, drewno, metal niklowany; 12,5 x 32 x 13 cm; Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

705
Zegar podróżny w etui mosiądz, szkło, stal, emalia, drewno, skóra, aksamit, atłas; Szwajcaria lub Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

706
Wazon secesyjny kompozycja metali, malowana; wys. 30 cm, szer. 27 cm, głęb. 24 cm; Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

707
Podgrzewacz gazowy do potraw blacha mosiężna; wys. 33 cm, dł. 65 cm, szer. 25 cm; Gdańsk, firma Richar Migge, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł