Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Miodowy miesiąc 6 A, 1984 autocynkografia, papier, 48 x 34,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

102
Arcydzieło IV, 1981 autocynkografia, papier, 47 x 34,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Salvadore DALI (1904 - 1989)

103
Kompozycja akwaforta, papier, 26,5 x 20 cm; sygn. u dołu: SDali (w lustrzanym odbiciu)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

104
Talmud polski I, 1988 serigrafia, papier, 54 x 39,5 cm (w świetle oprawy); opisany i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jan LENICA (1899 - 1977)

105
Kwiaty w wazonie litografia barwna, papier, 78 x 57 cm (w świetle oprawy);sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 14/150 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

106
Kompozycja geometryczna, 1961 papier wyciskany (goffrage), 12 x 19,5 cm; napis p. d.: H. Stażewski / 1961
Cena wywoławcza. 2 000 zł

107
Szkic i zapiski tusz, akwarela, papier, 14,2 x 9,8 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Ryszard WAŚKO (ur.1949)

108
Hypothetical photography I-st trial ołówek, papier, 60,6 x 91 cm (w świetle oprawy); opisany p. d.; sygn. i dedykowany na odwrocie
Cena wywoławcza. 450 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

109
Projekt plakatu, 1963 akwarela, papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: F. Starowieyski del.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

110
Postać na schodach, 1956 tusz, papier milimetrowy wym. 53 x 39,6 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 1956 ? (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Szymon GDOWICZ (ur. 1983)

111
Bez tytułu rysunek, tusz, ołówek, płótno, 60 x 65 cm; sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

112
Bez tytułu tusz, papier, 24 x 18 cm
Cena wywoławcza. 650 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

113
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

114
Parasol tusz, papier, 47 x 43 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: TKantor
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Przemysław POKRYCKI

201
Pryma z cyklu EC1, 2009 fotografia barwna, papier fotograficzny, 39,5 x 50 cm; naklejka autorska na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza. 1 650 zł

Henryk ROGOZIŃSKI (1934 - 2004)

202
Pejzaż VII, 1994 fotografia czarno-biała, guma, papier, 23 x 32 cm; opisany i sygn. u dołu.
Cena wywoławcza. 750 zł

Igor OMULECKI

203
Lucy z cyklu Mama Tabu, 2007/2008 fotografia barwna, papier Hahnemuehle Bamboo, 40 x 50 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Zbigniew ŁAGOCKI (1927 - 2009)

204
Czarny akt, 1982 fotografia czarno-biała, brom, papier, 61 x 52 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

205
Bez tytułu, 1975/1996 fotografia barwna, technika własna, papier, 50 x 60 cm; sygn., dat.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Laura PAWELA (ur. 1977)

301
Enough, 2004 akryl, płótno, 30 x 40 cm; na odwrocie napis autorski: 76. / 2004 / LAURA PAWELA
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

302
Bezprzewodowo 5, 2008 akryl, płótno, 80 x 120 cm
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

303
Kompozycja gwasz, papier, 49 x 39 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

304
Schody, 2009 akryl, płótno, 80 x 38 cm; sygn. wzdłuż prawej krawędzi: KUFKO
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

305
W drzwiach łazienki II, 1999 olej, sklejka, 60 x 30 cm; sygn. u dołu: L. Polcyn 1999; opisany p. d.: W drzwiach łazienki II
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

306
Bez tytułu (Passe-par-tout), 1994 akryl, papier, 29,8 x 44,5 cm; sygn. opis. i dat. na odwrocie ołówkiem
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

307
Przypadek w grze 5 x 5, 1999 olej, płótno, 33 x 26,8 cm; sygn. i dat. p. d.: winiarski 99 i tyt. l. d.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

308
Rzymski motyl, 1977 akryl, płótno, 100 x 130 cm; po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

309
Picture and Pictures II, 1976 akryl, papier, 55,5 x 75 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

310
Wędrowiec tempera, papier, 50 x 70 cm; na odwrocie napis: Jarosław Modzelewski /
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Monika SZWED (ur. 1978)

311
Złamany cyprys, 2008 akwarela, karton, 62,5 x 87,5 cm (w świetle oprawy); na odwrocie napis
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

312
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

313
Kozłówka - magazyn, 1990 olej, płótno, 73 x 100,5 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK 90
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

314
Nawojowa - Organistówka, 2004 olej, płótno, 80 x 100 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

315
Tarnów, 2005 olej, płótno, 89 x 116 cm; sygn. p. d.: 2005 / E. DWURNIK / TARNÓW
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

316
Nr 16, 1960 technika własna, płótno, 34 x 46 cm; sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 60/16
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jonasz STERN (1904 - 1988)

317
Kompozycja, ok. 1950 akwarela, gwasz, papier, 31 x 22 cm; na odwrocie napis
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

318
Uciekający przed pożogą, 1955 olej, płótno, 135 x 95 cm; sygn. u dołu: J. Tchórzewski
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932 - 1991)

319
Kompozycja, 1974 relief, akryl, płyta, 86 x 72 cm; opisany i sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

320
Kompozycja geometryczna technika własna, płyta pilśniowa, 70 x 67 cm; sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

321
Kompozycja fakturowa nr 31, 1978 olej, płótno, 81 x 50 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

322
Zła gwiazda olej, płótno, 128 x 96 cm; na odwrocie napis autorski?
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

323
Przedmioty III, 1965 olej, płótno, 86 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: J. Tarasin / 1965
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

324
Kompozycja, 1957 olej, płótno, 73 x 55 cm; sygn. i dat. p. d.: Bogusz 57
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

325
Kwiat dla poległych, 1974 olej, płótno, 155 x 115 cm; sygn. i opisany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN
Cena wywoławcza. 88 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

326
Pegaz gwasz tektura, 55 x 60 cm; sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

327
Dystymia u parzystokopytnych, 2010 olej, płótno, 73 x 92 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

328
Widoczek, 2005 olej, collage, płótno, 130 x 88 cm; sygnowany i opisany dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

329
Smak dociekliwego optymizmu olej, płótno, 43 x 53 cm; sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł