Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

424
Bukiet egzotyczny olej, płótno;
54 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)

425
Kantata, ok. 1965 olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
Cena wywoławcza. 14 500 zł

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1911-2001)

426
Z cyklu biologicznego N° 95, 1962 technika mieszana-collage, płótno;
120 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

427
Malarstwo materii olej, płótno;
73,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Konrad SWINARSKI (1929-1975)

428
Pejzaż olej, płótno;
38 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

429
Satyr, 1979 olej, płótno;
60 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

430
Wilanów - Plener, 2006 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. HORODECKI ·2006·
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

431
Paryż, 2000 olej, płótno;
81 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

432
Kwiaty, owoce, krab i muszla, 1996 olej, płótno;
84,5 x 95 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

433
Martwa natura ze słonecznikami olej, płótno;
40,5 x 50,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

434
Wtorek, 2002 olej, płótno;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

435
Leda z łabędziem - 06, 2006 olej, płótno;
93,5 x 79,5 cm;
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

436
Muszle i ryba, 1997 olej, płótno;
66,5 x 75,5 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

437
A.R.C.H.E., 2012 olej, płótno;
100 x 100 cm.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

438
Pejzaż z niebieską rzeką, z cyklu: Pejzaż Urodzaju, 2012 olej, płótno;
60 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Krzysztof REĆKO-RAPSA (ur. 1959)

439
Bez tytułu, 2011 olej, technika mieszana, płótno;
50 x 69,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

440
Karnawał - warcaby z Mondrianem, 2012 akryl, płyta;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

441
Z cyklu: "Kwadraty", 1992 olej, płótno;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)

442
Ekspozycja, 1986 akryl, płótno;
155 x 137 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej KRAJEWSKI (ur. 1933)

443
Karty na stół olej, płótno;
93 x 65,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Daniel de TRAMECOURT (ur. 1950)

444
Kuszenie, 1989 olej, płótno;
70 x 55,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Ireneusz LEŚNIAK (ur.1946)

445
Pejzaż fantastyczny, 1983 tempera, olej, płótno;
64,5 x 44,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

446
Wszystko, co pozostało, 2006 olej, płótno;
100,5 x 140 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Andrzej STROKA (ur. 1953)

447
Danae - srebrny deszcz, 2011 akryl, płótno;
73 x 92 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA-DEE (ur. 1953)

448
Akt na niebieskim fotelu, 2011/2012 olej, płótno;
120 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

449
Czarna laska, 2008 akryl, płótno;
41 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan URBAŃSKI (ur. 1982)

450
Jay Bird Coleman, 2010 akryl, tektura;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

451
Pożegnanie, 1974 olej, płótno;
84,5 x 65,5 cm.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Katarzyna ORTHWEIN (ur. 1946)

452
Piękne i Bestia, 2012 akryl, płótno;
60 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

453
Jak fotografia wszystkich wiosen, 2010 olej, płótno;
81 x 115,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

454
Gimnastyka rytmiczna olej, płótno;
119,5 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Jan KUBICKI - MITA (ur. 1965)

501
Bramkarz technika mieszana,
wys.: 194 cm
Cena wywoławcza. 6 800 zł

Tomasz KAWIAK (ur. 1943)

502
Art is business,1991 brąz;
wys. 30 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zofia KUBICKA-BIZIUK (ur. 1966)

503
Akt sztuczny kamień, marmur
wys. całkowita: 70 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

601
Patera na owoce szkło dmuchane, opalizujące, różowo-złotawe
- Myra Crystal; Niemcy, WMF, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

602
Wazon art deco szkło prasowane, opalizujące, fioletowo-różowe,
matowe; mosiądz ze śladami srebrzenia;
Francja, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

603
Wazon czworoboczny szkło lane; wys. 18 cm,
Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

604
Wazonik z fiołkami szkło warstwowe; wys. 9,5 cm,
Francja, Nancy, firma Gallé, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

605
Wazonik z motywem kasztanowca szkło warstwowe; wys. 9,6 cm,
Cena wywoławcza. 2 500 zł

606
Wazonik z motywem tulipana i ostu szkło warstwowe; wys. 10,5 cm,
Cena wywoławcza. 2 200 zł

607
Wazon cylindryczny szkło przeźroczyste, bladoróżowe, farby emaliowe;
Czechy, firma Moser; 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

608
Karafka szkło przeźroczyste, lazurowane, szlifowane, rżnięte;
Europa Zachodnia, Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

609
Puchar granatowy szkło dmuchane, barwione w masie, złocone;
wys. 21 cm; Czechy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

610
Wazon z fryzem Amazonek szkło półprzeźroczyste, fioletowe; fasetowanie,
trawienie, złocenie; Czechy, Karlsbad (Karlovy Vary),
firma Moser, proj. Koloman Moser, lata 1918-20.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

611
Karafka z wizerunkiem Stanisława Augusta Poniatowskiego szkło dmuchane, przeźroczyste, rżnięte,
szlifowane, trawione; Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

612
Dzbanek do wina szkło szlifowane i rżnięte; srebro pr. 925;
Portugalia, Porto, po 1938
Cena wywoławcza. 3 800 zł

613
Figurka marszałka Józefa Piłsudskiego Polska, fabryka porcelany w Ćmielowie, proj. Adama
Siemaszko (1903-1993) z 1931 r.
- powtórzenie późniejsze (z końca XX w.?).
Cena wywoławcza. 900 zł

614
Baraszkujące niedźwiadki Dania, Kopenhaga, Manufaktura Królewska,
model: Knud Kyhn (ok. 1907), 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł