906
Krzesło w tradycji klasycystycznej drewno- brzoza;
Europa Środkowa, Rosja?, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

907
Komoda klasycystyczna sosna, brzoza, fornir - mahoń, okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

908
Komodka intarsjowana, w manierze rokokowej konstrukcja sosnowa, okleiny z różnych odmian
orzecha; Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

909
Szafka kątowa w stylu biedermeier konstrukcja sosnowa, okleiny mahoniowe, nakładane,
kościane szyldziki wokół kluczyn - w formie
kartusików; Europa Środkowa, 2 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

910
Biurko z klapami konstrukcja sosnowa, mahoń;
Europa Zachodnia, Anglia? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

911
Kanapa eklektyczna sosna, dębina, mahoń, plusz;
Europa Środkowa, lata 90. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

912
Szafka kątowa w stylu biedermeier konstrukcja sosnowa, okleiny z mahoniu
piramidowego o dekoracyjnym usłojeniu;
Europa Środkowa, 2 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

913
Stoliczek pomocniczy, w typie angielskiego „teapoy" mahoń;
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza. 950 zł

914
Stół owalny w stylu Ludwika Filipa konstrukcja sosnowa, orzechowa, okleiny orzechowe;
Europa Środkowa, Polska? 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

915
Szafka kątowa - słupek drewno dębowe, zawiasy stalowe;
Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł