Pablo PICASSO (1881-1973) - według

303
Don Quixote [Don Kichote i Sancho Pansa], 1955/1983 litografia czarno-biała, papier;
65,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

304
Zuzanna i Starcy - z cyklu: Zuzanna, 1975 serigrafia barwna, papier;
67,5 x 52 cm (wymiar arkusza),
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Małgorzata RUDOWICZ - DE RUDEE (ur. 1956)

305
Igraszki serigrafia, karton;
69,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

306
Ucieczka Zuzanny - z cyklu: Zuzanna, 1975 serigrafia barwna, papier;
67 x 52 cm (wymiar arkusza),
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

307
Z cyklu: Zuzanna, 1975 serigrafia barwna, papier;
66,5 x 52 cm (wymiar arkusza),
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

308
Tristan i Izolda, 1979 litografia barwna, papier;
55,5 x 41 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

309
Monotypia +, 2013 monotypia, papier;
44,5 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy JANISZEWSKI (ur. 1952) - według

310
Plakat - Solidarność - Polska'80 offset, papier;
58 x 84 cm;
Cena wywoławcza. 700 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

311
Monotypia +, 2012 monotypia, papier;
44 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

312
Wtręty w strukturze, 1982 goffrage, linoryt barwny, papier;
14 x 14,6 cm (wymiar arkusza),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Leszek RÓZGA (ur.1924)

313
Porwanie Dejaniry - z cyklu: Karuzele, 1971 sucha igła, papier;
21,3 x 24,8 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władimir PINIGIN (ur. 1941)

314
Parada dyktatora, 1988 litografia, papier;
77 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI, Lidia MINTICZ-SKARŻYŃSKA

315
Projekty strojow teatralnych, przed 1988 piórko, tusz, akwarela, papier;
50,3 x 28,6 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

316
Sklep płatnerza - projekt scenografii do spektaklu „Apelacja Villona", 1968 tusz, piórko, tektura; 34 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: J. Skarżyński 1968;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

317
Akt, 1987 tusz, papier; 42,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: T. P./ 1987
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur.1922)

318
22 VII 65, 1965 ołówek, papier;
41 x 28,5 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 400 zł

Miroslav NYDL (ur. 1924)

401
Zestaw karykatur pisarzy i artystow - 52 sztuk, lata 60. - 70. XX w. technika mieszana (tusz, akwarela, collage), papier;
format zróżnicowany
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

402
Z cyklu: Erotyki, 2002 gwasz, tusz, papier;
60,2 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

403
Z parasolką, 1999 collage, papier szary;
97 x 67 cm;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

404
Bez tytułu - kartka świąteczna, 1984 akwarela, papier (załamany w połowie wysokości);
19 x 16 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

405
Kompozycja, 1987 technika własna (gwasz, akwarela, cienkopis), papier;
46 x 32,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

406
Bez tytułu, 1971 pastel, papier pomarańczowy;
34,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

407
Wszechogarniające wszechzło, 2004 węgiel, kreda, pastel, kredka czerwona,
papier jasnoszary; 48 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

408
Postacie fantasmagoryczne, 1962 pióro, tusz, akwarela, collage, papier;
20 x 21 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

409
Portret kobiety olej, płótno;
73,5 x 53 cm.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

410
Obraz 2374, (Łagow-Spuścizna), 1998 olej, płyta; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ. 2374 / 98.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

411
Martwa natura z lampą olej, płótno;
100 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

412
Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w. olej, płótno;
100,5 x 130,5 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

413
13 Caprice, 1960 olej, płótno,
65 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 22 500 zł

Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)

414
Kantata, ok. 1965 olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

415
Pamiętaj o mnie, 1987 olej, płótno,
170 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

416
Pejzaż olej, płótno;
49,5 x 72 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

417
Pejzaż brązowy, 2011 olej, płótno;
30 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

418
Widok na Krakow technika własna, płótno;
64,5 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

419
Scena miejska, 1954 olej, płótno;
74 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojciech MADEYSKI (ur. 1937)

420
Eggalieres, 1984 olej, płótno;
73 x 92 cm,
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

421
Martwa natura z pędzlami, 1964 olej, płótno naklejone na tekturę;
23 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

422
Pejzaż, 1979 olej, płótno; 33,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

423
Róże, 1994 olej, płótno; 75 x 65 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Adam HANCZAKOWSKI (ur.1971)

424
Vir magni animi, 2008 technika własna, płyta;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Andrzej STRUMIŁŁO (ur. 1928)

425
Obraz z czarnym kwadratem, 2013 olej, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

426
Pompeje, 1974 olej, płótno; 73,5 x 100 cm;
sygn p. d.: St. Wójtowicz
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)

427
Pomiędzy niebem olej, płótno;
150 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan URBAŃSKI (ur.1982)

428
Moskva, Kaługa, 2010 akryl, płyta;
79,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)

429
Bez tytułu olej, akryl, płótno;
100 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Krzysztof KURZĄTKOWSKI (1925-1989)

430
Kompozycja technika własna;
75,5 x 75,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

431
Akt, 1962 olej, płyta;
61 x 78 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ryszard ŁAGODZIEC (ur. 1954)

432
Bez tytułu z cyklu: Kompozycja abstrakcyjna / Malarstwo gestu, 2012 olej, płótno;
60 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł