Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

130
Róże olej, tektura, 49,5 x 64,5 cm;
sygn. z prawej: A Karpiński
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

131
Róże w wazonie na odwrocie Akt kobiecy - szkic
olej, płótno; 61 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

132
Kwiaty w wazonie - Lewkonie, 1908 olej, płótno; 63 x 37,5 cm;
sygn. l. d.: L. Wyczół 908.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Aleksander BOBA (1899-1944)

133
Martwa natura, 1937 olej, tektura; 64 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Aleksander Boba/ 1937
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

134
Martwa natura z tulipanami, 1937 olej, tektura; 58 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: j. hrynkowski./ 1937
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony

135
Martwa natura olej, tektura, 97 x 66 cm;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

136
Gladiole olej, tektura; 62 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

137
Astry, 1939 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

138
Róże i Zuzanna olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

139
Róże w ludowym wazonie z malowanym kogucikiem olej, płótno; 64,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Maria MAYERBERG (1855 - 1938)

140
Ogrodniczka, 1898 olej, płótno; 121,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: Marya Mayerberg 1898
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

141
Głowa mężczyzny w krakowskim stroju - szkic olej, tektura;
25,5 x 19,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

142
Podchorąży Dodiuk olej, płótno; 45 x 38 cm;
sygn. na krawędzi płótna u dołu
p. d.: CYANKIEWICZ
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

143
Adolf Dygasiński olej, tektura; 40,5 x 32 cm;
sygn. p. g.: J Malczewski/ 1905
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Stefan CZERWIŃSKI (XX w.)

144
Ku wieczności, 1931 olej, płótno; 145 x 95 cm;
sygn. p. d.: Stefan Czerwiński/ Warszawa 1931
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stefan CZERWIŃSKI, XX w.

145
Źródło magii, 1935 ołówek (szkic postaci), olej, płótno; 138, 5 x 97 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stefan Czerwiński
/ Warszwa/ 1935.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Mela MUTER (1876 - 1967)

146
Portret młodej kobiety olej, płótno, 54,5 x 33 cm;
sygn. l .g.: Muter;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Abraham NEUMANN (1873-1942)

147
Pejzaż letni, 1922 olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. Neuman/ 1922;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

148
Dolce far niente II, 1918 olej, płótno; 35 x 46 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

149
Stary góral i anioł, ok. 1930 olej, tektura, 45 x 65 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

150
Nokturn z chatą i ulami olej, tektura; 27 x 35 cm;
na odwrocie nalepka z napisem: 76 mak/ (…) 18
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

151
Wyjazd do miasta, 1922 olej, płótno; 121 x 150 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Wasilewski/ 1922 rok
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Adolf BAUMGARTNER-STOILOFF (1850-1924)

152
Konwój tatarski olej, płótno dublowane; 81,5 x 129,5 cm
sygn. l. d.: J. Baumgartner Stoiloff
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Józef BRODOWSKI młodszy (1828-1900)

153
Złoty Potok - Woły ciągnące wóz, 1887 olej, płótno; 57 x 86 cm;
sygn. p. d.: Złoty Potok/ 1887/ J. Brodowski
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

154
Wyłowienie Mojżesza z Nilu, 1864 olej, płótno dublowane; 98 x 80 cm;
sygn. p. d.: HSiemiradzki 12/7 / 1864
Cena wywoławcza. 300 000 zł

Victor Joseph CHAVET (1822-1906)

155
Rozmowa dam olej, płótno; 24,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: V.Chavet
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony, 1. tercja. XIX w.

156
Madonna z Dzieciątkiem - Matka Boska Rożana
olej, blacha; 44 x 37,5 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

157
Henryk VIII poznaje swą nową wybrankę olej, płótno, , 64 x 92,5 cm;
sygn. l. d.: LBakałowicz
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

158
Martwa natura z bażantem olej, płótno; 54,5 x 75,5 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

159
Spiżarnia - martwa natura olej, płótno; 60,5 x 120 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Georg JABIN (1828-1864)

160
Poranek w Tyrolu olej, płótno; 92,5 x 126,5 cm
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Josepf SCHWABB, XIX/ XX w.

161
Kwiaty, 1881 olej, płótno dublowane; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: Josepf Schwab/ 1881/Brünn
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

162
sygn. l.d.: J. Wynants
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Malarz nieokreślony, włoski? XVI w.?

163
Sceny dworskie olej, deska; 35,5 x 109 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

August QUERFURT - naśladowca

164
Scena batalistyczna olej, płótno dublowane; 45,5 x 64 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Gulio CARLINI (1830-1887)

165
Scena klasztorna, 1853 olej, płótno, 61 x 89 cm;
sygn. p. d.: Gulio Carlini / Venezia 1853
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Stanisław JACKOWSKI (1887-1951)

201
Plakieta secesyjna z głową kobiety brąz, odlew patynowany;
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Alphonse Henri NELSON (1854-1919)

202
Figurka kobiety w sukni z falbanami terakota; wys. 41 cm;
Belgia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

203
Para popiersi: car Mikołaj II Romanow i caryca Aleksandra Rosja, ok. 1904 (10-lecie panowania Mikołaja II);
cechy na srebrze z lat 1899-1908,
złotnik Jegor Grigoriewicz Pankratiew.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Paul GONDARD (1884-1953)

204
Popiersie mężczyzny, 1918 brąz, wys. ok. 60 cm;
sygn. z tyłu: P. Gondard / 1918
Cena wywoławcza. 8 000 zł

205
Portret mężczyzny brąz, odlew patynowany; marmur;
Polska, Kraków? 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Prosper LECOURTIER (1855-1924)

206
Polowanie na dzika gkompozycja metali, brązowiona;
Francja, XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Mathurin MOREAU (1822-1912)

207
Echo brąz, odlew patynowany, mosiądz;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

208
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno lipowe, pierwotnie polichromowane;
wys. 165 cm. Wrocław (?), ok. 1470-80.
Cena wywoławcza. 80 000 zł

209
Matka Boska Bolesna drewno lipowe polichromowane; wys. 74 cm.
Małopolska (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

210
Matka Boska z Dzieciątkiem (wtornie w kapliczce) drewno lipowe, odarte z polichromii,
wtórnie lakierowane i barwione;
Polska (?) ok. 1500 r., kapliczka XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

301
Zestaw 5 litografii, 1956 litografia czarno-biała, papier;
ok. 21 x 28 cm (wymiary każdej z prac)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

302
Femmes du Monde Entier litografia barwna, papier;
65,5 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 500 zł