Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

134
Port w blasku księżyca olej, płótno; 45,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Michał GORSTKIN - WYWIÓRSKI (1861-1926)

135
Pejzaż olej, płótno; 106 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

136
Dziewczyna w kapeluszu, 1894 olej, płótno, 66,5 x 46,5 cm;
sygn. u dołu Fra Żmurko/ 1894
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

137
Kwiaty, 1942 olej, tektura; 20 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: AKarpiński 42
Cena wywoławcza. 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

138
Zabawa w góralskiej izbie, 1918 olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIOTROWSKI / 1918
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

139
Chleba naszego olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. g: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

140
Portret kobiety, 1959 olej, płyta; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: 1959 Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

141
Sprzedawca z targu olej, tektura; 26,5 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

142
W ogrodzie - Portret córek artysty, ok. 1925 olej, płótno; 57,5 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

143
Giewont pod wieczór olej, tekturka; 52 x 69 cm;
sygn. p. d.: S. Kamocki
Cena wywoławcza. 11 000 zł

144
Stogi olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. l. d. monogramem wiązanym: WW
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)-przypisywany

145
Pejzaż letni, 1886 olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 47 cm;
napis na odwrocie: Zyg. Ajdukiewicz 886
Cena wywoławcza. 15 000 zł

146
Zakopane - Kalatówki olej, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Leon DOŁŻYCKI (1888-1965)

147
Łodzie olej, płótno; 59,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: Leon Dołżycki
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

148
Ogród latem olej, płótno; 53 x 65 cm;
sygn. p. d.: Ig Pieńkowski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Józef RUTKOWSKI, XX w.

149
Kwiaty i owoce, 1949 olej, płyta; 59 x 71,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rutkowski Józef / Kraków 49.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

150
Kwiaty w wazonie olej, sklejka; 60,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: Landau
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan Wacław ZAWADOWSKI-ZAWADO (1891-1982)

151
Pomarańcze olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: Zawado
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Nina ALEXANDROWICZ (1877-1945/46)

152
Kwiaty w wazonie, ok. 1940 olej, tekturka; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: N. Alexandrowicz
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

153
Bajka (Sulamitka), 1910 olej, płótno dublowane; 146 x 101,5 cm;
napis p. d: Fr. Żmurko
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Florian CYNK (1838-1912)

154
Wizja pisarza - Portret Henryka Sienkiewicza, 1910 olej, płótno; 68 x 105,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Cynk 910
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

155
Przy stole olej, sklejka; 34 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewcz
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Emil SZINAGEL (1899-1943)

156
Portret żony artysty olej, płótno; 68,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Szinagel
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Władysław Karol SZERNER (1870-1936)

157
Odpoczynek Kozaków olej, sklejka; 33 x 44 cm;
sygn. l. d.: W. Szerner iun.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

158
W drodze, 1937 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: Cz. Wasilewski 1937
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Tadeusz KOKIETEK (1886-1955)

159
Władysław IV pod Redłowem, 1949 olej, płótno; 91 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek - 1949 r.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

160
Patrol nad morzem, 1948 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1948
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

161
W pochodzie olej, płótno; 50,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Stanisław Bohusz SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

162
Zaloty olej, płótno; 56 x 86 cm
sygn. l. d.: Siestrzeńcewicz
Cena wywoławcza. 90 000 zł
Cena oferowana 70 000 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

163
Kirasjerzy - Kirasjerzy francuscy, przed 1835 olej, płótno; 55 x 67,5 cm
Cena wywoławcza. 490 000 zł

Władysław ROGUSKI (1890-1940)

164
Mater Dolorosa, ok. 1925 olej, sklejka; 83 x 66 cm;
sygn. l. g.: W. Roguski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony włoski, XVIII w.

165
Dzieciątko Jezus olej, płótno dublowane;
48,5 x 64 cm
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Pantaleon SZYNDLER (1846-1905)

166
Włoszka - Dziewczyna z białym kwiatkiem olej, płótno dublowane; 85 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: P. Szyndler
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

167
Portret Jana Józefa Krasińskiego olej, płótno dublowane;
76,5 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

168
Żołnierz sprawdzający klingę szpady olej, deska mahoniowa;
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

169
Portret młodego mężczyzny z brodą olej, płótno; 87 x 66 cm;
na odwrocie na blejtramie opis
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Andrzej MNISZECH (1823-1905)

170
Portret kobiety, ok. 1870 olej, deska;
74 x 56 cm (wymiar owalu);
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

171
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane; 60 x 70,5 cm;
praca po konserwacji
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

172
Pejzaż ze sztafażem i miastem w tle olej, płótno dublowane; 48 x 60 cm;
praca po konserwacji
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

173
Uczta Diany olej, płótno;
70,5 x 89,5 cm
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony flamandzki? kon. XVII w.

174
Upadek Chrystusa pod krzyżem olej, blacha;
29 x 22 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony niderlandzki, XVII w.

175
Scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno dublowane;
64,5 x 73,5 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

John Berney LADBROOKE (1803-1879) -przyp.

176
Pejzaż ze sztafażem, 1852 olej, deska dębowa; 48,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: JBL / 1852
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan Albertsz ROTIUS [ROOTIUS] (1624-1666)

177
Młoda kobieta w spiżarni olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm
sygn. po lewej u góry (nad głową
trzymanego przez kobietę kaczora): R[o]otius fe[.]
Cena wywoławcza. 160 000 zł

201
Dziewczyna i starzec gips odlewany, patynowany na brąz; 42,5 x 65,5 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1925
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena oferowana 2 400 zł

202
Popiersie kobiety gips; wys. 57,5 cm, szer. 44 cm, głęb. 23 cm.
Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Giuseppe BESSI (1857-1922)

203
Męczeństwo św. Cecylii według Stefano MADERNO (1576-1636)
marmur biały; 16 x 52 x 23 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

204
Żniwiarka alabaster; wys. 71 cm.
Europa Zachodnia, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł