708
Para solniczek srebro pr. 13, waga 101 g.
Niemcy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

709
Popielniczka art deco srebro próby 830 sygnowane; waga 216 g.
Wrocław, Gebr. Sommé, ok. 1936
Cena wywoławcza. 2 600 zł

710
Dzbanek do czekolady srebro cechowane;
Paryż, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

711
Świecznik chanukowy art deco srebro próby 3 cechowane, waga 1218 g.
Kraków, monogramista MN, 1922-32
Cena wywoławcza. 10 000 zł

712
Cukiernica srebro próby 84 wewnątrz złocone;
Petersburg, probierz Dmitri Twerskij, 1847
Cena wywoławcza. 5 500 zł

713
Imbryczek do herbaty srebro próby 84 wewnątrz złocone, waga 352 g.
Moskwa, wytwórnia sreber Gubkina, 1849
Cena wywoławcza. 4 800 zł
Cena oferowana 3 900 zł

714
Pojemnik na zapałki srebro próby 84 wewnątrz złocone;
Warszawa, firma Teodora Wernera, 1879
Cena wywoławcza. 3 000 zł

715
Komplet sztućców na 12 osób srebro próby 84 cechowane;
Wilno, sprzedawca? Gorzuchowski, 1908-1918
Cena wywoławcza. 19 000 zł

716
Cukiernica skrzynkowa srebro; Berlin, złotnik Johann George
Wilhelm Heinicke; lata 20.-30 XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

717
Czajnik z pałąkiem srebro próby 800; waga 976 g.
Brema, Koch & Bergfeld (zał. 1859), k. XIX w.,
firma kupiecka Th.Dupré
Cena wywoławcza. 4 500 zł

718
Koszyk ażurowy srebro próby 800, waga 425 g.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

719
Tabakierka srebro próby 84 wewnątrz złocone; waga 85 g.
Moskwa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

720
Żardiniera srebro próby 1 z głową Minerwy;
Paryż, wytwórnia Claude Doutre Roussel, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

721
Dzbanek rokokowy Niemcy, Augsburg,
cecha miejska z lat 1763-1765;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

722
Paterka srebro próby 12, waga 321 g.
Niemcy, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

723
Para solniczek srebro próby 13 cechowane, waga 231 g.
Wiedeń, lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

724
Plakieta - Batory pod Pskowem srebro próby 875 sygnowane;
Łodź, Dariusz Tomczyk, 2013
Cena wywoławcza. 6 400 zł

725
Cukiernica srebro próby 12; waga 358 g.
Niemcy?, 4 ćw. XIX w. (przed 1886)
Cena wywoławcza. 5 500 zł

726
Lustro toaletowe srebro próby 3 cechowane;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 400 zł

801
Kolczyki złote złoto pr.0.585, masa całkowita 4.430 g
Cena wywoławcza. 2 900 zł

802
Pierścionek złoty złoto 18 ct, masa całkowita 2.850 g
Cena wywoławcza. 4 800 zł

803
Bransoletka złota secesyjna złoto pr.0.585, masa całkowita 7.800 g.
Wyrób pochodzący z terenów Austrii, k.XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł

804
Wisior secesyjny złoto pr.0.585, masa całkowita 10.490 g.
Wyrób pochodzi z terenów Rosji, z przełomu XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

805
Kolczyki w stylu art-deco złoto rodowane pr.0.585, masa całkowita 5.480 g
Cena wywoławcza. 6 000 zł

806
Pierścionek ze szmaragdem złoto pr.0.585, masa całkowita 5.700 g
Cena wywoławcza. 13 000 zł

807
Pierścionek ze szmaragdem złoto pr. 0.750, masa całkowita 5.100 g
Cena wywoławcza. 9 000 zł

808
Pierścionek z szafirem złoto pr.3, oprawa kamieni srebro,
masa całkowita 6.960 g
Cena wywoławcza. 11 000 zł

809
Brosza złota Wyrób posiada zatartą cechę Austro-Węgier,
pochodzi z terenów Krakowa, z k.XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

810
Bransoletka złota złoto pr.0.585, masa całkowita 31.570 g.
Wyrób posiada cechy probiercze Austrii okresu
międzywojennego oraz czeską cechę importową.
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

811
Wisior złoty złoto pr.0.585, oprawa kamieni srebro, masa całkowita 10.850 g.
Wisior nosi znamiona k.XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

812
Wisior złoty złoto 18 ct, masa całkowita wyrobu 13.170 g
Cena wywoławcza. 8 300 zł

813
Wisiorek złoty z łańcuszkiem wisior i łańcuszek - złoto 14 ct, masa całkowita 5.730 g
Cena wywoławcza. 38 000 zł

814
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 4.720 g
Cena wywoławcza. 28 000 zł

815
Pierścionek złoty złoto pr.0.585 (stara cecha probiercza),
masa całkowita 2.580 g
Cena wywoławcza. 23 000 zł

816
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita wyrobu 2.230 g
Cena wywoławcza. 23 000 zł

817
Naszyjnik z koralem złoto pr.0.585, masa całkowita 61.360 g
Cena wywoławcza. 10 000 zł

818
Wisior - krzyżyk masa całkowita 18.050 g, wyrób sygnowany FIDIA.
Cena wywoławcza. 6 900 zł

819
Spinki złote złoto pr.0.585, masa całkowita 15.600 g.
Wyrób wykonany na terenie Krakowa,
na przełomie XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

820
Kolczyki masa całkowita 13.850 g, wyrób sygnowany FIDIA.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

821
Zegarek kieszonkowy, męski, firmy BADOLLET Szwajcaria, Genewa, firma Badollet, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

822
Zegarek kieszonkowy, męski, firmy OMEGA Szwajcaria, Biel, firma Omega, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

823
Zegarek kieszonkowy, damski, firmy VACHERON & CONSTANTIN Szwajcaria, Genewa, firma Vacheron i Constantin,
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

824
Taca na wizytówki, z niedźwiadkami marmur, mosiądz srebrzony;
Rosja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

825
Dzbanek secesyjny Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwaren Fabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

826
Paterka dwudzielna, secesyjna stop cynowy; Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwaren Fabrik; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

827
Ekrytuar w manierze Boulle’a drewno czernione, markieteria: szylkret,
cyna, mosiądz; brązy złocone;
Francja?, lata 60. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

828
Kasetka gabinetowa na cygara drewno lakierowane, orzech, palisander, mosiądz;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

829
Szopka bożonarodzeniowa wymiary szopki: 37 x 46 x 25 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł