Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

428
Z cyklu: Totemy Żoliborskie, 1966 olej, płótno;
159,5 x 66 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

429
Martwa natura ze skrzypcami, 1996 olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

430
Mała malarka olej, płótno;
39,5 x 46 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

431
Martwa natura ze świątkiem olej, płótno;
78 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

432
Arlekin z kwiatkiem, 2010 olej, płótno;
85 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

433
Autoportret z Picassem olej, płótno;
74,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Zbigniew CEBULA (ur. 1961)

434
Światło i krew w labiryncie XI, 2012 olej, płótno; 93 x 74 cm;
sygn. p. d.: Z. CEBULA;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

435
Figloraj, 1999 olej, płótno; 65 x 91,5 cm
sygn. i dat. l. g.: SM 22V99
Cena wywoławcza. 6 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

436
PYR-1997-35, 1997 akryl, płótno; 127 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K 97
Cena wywoławcza. 29 000 zł
Cena oferowana 26 000 zł

Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)

437
Nad horyzontem II, 2005 olej, płótno;
150 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena sprzedaży 7 300 zł

Mieszko TYLKA (ur. 1966)

501
Poranek, 2010 na prostokątnej podstawie;
terakota,
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Antoni Janusz PASTWA (ur. 1955)

502
Twarz, 1989 kamień;
22 x 33 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Ewa JAROSZYŃSKA-PACHUCKA (ur. 1936)

503
Głowa, lata 70. XX w. sizal, szydełko;
wys. ok. 20 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

601
Pojemnik na herbatniki Czechy, w typie wyrobów Loetz Witwe,
1915- 20 XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

602
Patera secesyjna Czechy (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

603
Wazonik Francja, St. Denis, wytwórnia Augusta Legras,
potem Charlesa Legras; 1. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

604
Wazonik szkło warstwowe, trawione; wys. 12 cm;
Francja; Gallé; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

605
Wazon szkło warstwowe, trawione wys. 15,5 cm;
Francja; Gallé; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

606
Wazon secesyjny szkło warstwowe (miodowe, różowe), trawione;
sygn. trawiona: Gallé;
Francja, firma Emila Gallé
Cena wywoławcza. 7 000 zł

607
Wazon szkło zielonkawe, opalizujące wys. 11,5 cm;
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

608
Wazon szkło opalizujące, niebieskie-fioletowe, wys. 17,5 cm;
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

609
Wazon Francja, w typie wyrobów Lalique,
lata 40. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

610
Wazon dekoracyjny Niemcy, Weisswasser, "ARSALL" - Ars Allemagne,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

611
Lampa elektryczna Francja, Nancy, firma Emila Gallé
(sygnatura poprzedzona gwiazdką),
ok. 1910
Cena wywoławcza. 45 000 zł

612
Przycisk do papieru z dekoracją millefiori szkło bezbarwne, szlifowane;
Francja, l. 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

613
Szklanica szkło przezroczyste w odcieniu zielonkawym;
Polska?, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

614
Karafka z 6 kieliszkami w typie art deco szkło przezroczyste, szlifowane;
Czechy?, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

615
Sosjerka z dekoracją kwiatową Rosja, Wierbiłki/ k. Moskwy, manufaktura
Francisa Gardnera,
ok. 1780-1790
Cena wywoławcza. 3 800 zł

616
Para talerzy z monochromatycznymi miniaturami z architekturą Węgry, Holics, manufaktura fajansu;
pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

617
Talerz z pawiem (weselny) Śląsk, Prószków Śląski,
lata 1784-1883
Cena wywoławcza. 2 500 zł

618
Madonna z Dzieciątkiem Niemcy, Passau (Bawaria), fabryka porcelany
i malarnia Dressel, Kister UND Co.,
lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

619
Putto z koziołkiem (Putte mit Zicklein) Niemcy, wytwórnia Rosenthal,
Kunstabteilung w Selb, model 1283
Cena wywoławcza. 1 300 zł

620
Talerz z pawiem (weselny) Śląsk, Prószków Śląski, lata 1784-1883
Cena wywoławcza. 2 500 zł

621
Para wazonów z rusałkami Czechy, Duchcov, manufaktura porcelany
Royal Dux Bochemia (zał. 1864), lata 1900-1947
Cena wywoławcza. 6 000 zł

622
Serwis deserowy Sanssouci, z dekoracją motywem kosza z kwiatami Niemcy, wytwórnia Rosenthal, Selb (Bawaria),
okres powojenny.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

623
Góral z fajeczką Słowacja, Stupawa, Fedriš Kostka, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

624
Wazon z parą dzieci i motywem wierzby płaczącej Czechy, Bechyně (Tabor),
lata 20. - 40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

625
Para muzykujących pasterzy Anglia, Bow?,
2 poł. - kon. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

626
Malabarka Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), model z ok. 1750/60 roku,
powtórzenie późniejsze - XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

627
Grupa figuralna Szczęśliwi rodzice (Glückliche Eltern) Miśnia, model Michaela Victora Aciera z ok. 1775,
realizacja z przełomu XVIII/XIX w.
- okres Marcoliniego (1774-1814).
Cena wywoławcza. 19 000 zł

628
Zegar w obudowie porcelanowej z puttami - personifikacjami pór dnia (pór roku?)
porcelana: Miśnia, ok. 1880
mechanizm zegara: XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

701
Taca dwuuszna Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik,
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

702
Dzban do piwa secesyjny Warszawa, wytwórnia platerów Plewkiewicza,
ok. 1900
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena oferowana 1 800 zł

703
Paterka Warszawa, wytwórnia Braci Buch,
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

704
Taca owalna Rosja?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

705
Cukiernica skrzynkowa Warszawa, Norblin i Ska,
lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

706
Para świeczników Warszawa, Norblin i Ska,
1896-1915
Cena wywoławcza. 1 300 zł

707
Zestaw sztućców do porcjowania mięsa Francja, wytwórnia sreber Edmonda Bonnesceour;
k. XIX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł