Władysław JAHL (1886-1953)

133
Malarz ze sztalugą na tle pejzażu, ok. 1930 olej, tektura; 36,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jahl
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

134
Gdańsk olej, tektura;
35,5 x 44 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżenecki
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Jacques CHAPIRO (1887-1962)

135
Portret - Martwa natura z portretem Vincenta van Gogha, 1937 olej, płótno; 50 x 73 cm.
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jacques
Chapiro / 5 rue Barrault / 1937 Paris XIII / "Portrait"
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki?, XX w.

136
Panorama Krakowa, 1943 olej, płótno;
97,5 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: C.? P (...) 43 (słabo czytelnie)
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

137
Pejzaż, 1942 olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

138
Widok miasteczka w południowej Francji olej, płótno;
38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

139
Kobieta przy oknie w saloniku olej, tektura,
14,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

140
W saloniku olej, tektura;
23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł

141
Nad Zatoką Neapolitańską olej, tektura;
21,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

142
Pejzaż górski z chatą i góralem, 1895 olej, płótno;
60 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.R. 1895 r.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

143
Pejzaż olej, tektura;
19 x 36 cm;
sygn. p. d.: H. Szczygliński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)

144
Zimowy pejzaż tatrzański, 1929 olej, tektura;
38,5 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: Niżyński M. / '29
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

145
Pejzaż z rzeką olej, tektura;
30 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d: I. Trusz
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

146
Morze, 1935 olej, płótno;
48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski - Capri 1935 / ...?
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

147
Wzburzone morze olej, płótno,
60,5 x 90,5 cm;
sygn. p. d.: J. M. Kasprowicz
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)

148
Młyn, 1882 olej, deska, 37 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: W. Grabowski 82.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Kazimierz OLPIŃSKI (1878-1936)

149
W podróży olej, płótno;
58 x 93 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JK (monogram wiązany) Olpiński
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

150
Para Hucułów olej, płótno naklejone na tekturę;
50 x 35 cm;
sygn. l. d.: FPautsch
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)

151
Góralskie zaloty, ok. 1920 olej, płótno;
61,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: Wacław Szymanowski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

152
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Rudolf PRIEBE (1889-1964)

153
Łodzie przy nabrzeżu olej, płyta;
49,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Rudolf PRIEBE (1889-1964)

154
Łódź olej, płyta; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Włodzimierz NAŁĘCZ (1865-1946)

155
Na redzie olej, płótno;
49 x 39 cm;
sygn. p. d.: Wł. Nałęcz
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

156
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

157
Scena w typie fete galante - zabawa w ogrodzie olej, płótno dublowane,
51,5 x 118 cm;
sygn. p.d.: J. C. Moniuszko
Cena wywoławcza. 7 000 zł

158
Scena w typie fete galante z gondolą olej, płótno dublowane,
52 x 134 cm;
sygn. śr. d.: J. C. Moniuszko 1903
Cena wywoławcza. 7 000 zł

LANGLAIS, XIX w.

159
Potok górski olej, płótno;
69 x 106 cm;
sygn. p.d.: Langlais
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

160
Pejzaż nadwodny olej, płótno;
66,5 x 97 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

161
Portret mężczyzny, 1843 olej, płótno;
73 x 59 cm;
na odwrocie na płótnie napis (nieczytelny) i data 1843
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

162
Portret kobiety w czerwonym kapeluszu z piórami olej, płótno;
84 x 66,5 cm
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Piotr STACHIEWICZ (1858-1930)

163
Wiosenny dzień olej, płyta, 52,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: P. St.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz nieokreślony francuski?, koniec XVIII

164
Portret mężczyzny olej, płótno;
21 x 16 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

165
Para obrazów - walka zwierząt olej, deska;
36 x 47 cm.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

166
Wieczny sen olej, płótno;
62 x 80 cm
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Artysta nieokreślony, XVII w.?

167
Matka Boża z Dzieciątkiem olej, płótno naklejone na deskę;
wymiar całości z oprawą:
Cena wywoławcza. 2 500 zł

201
Safona biały marmur; wys. całkowita 64 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

202
Apollo Belwederski - popiersie gips; wys. 52 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

203
Popiersie kobiety w typie secesyjnym Niemcy, odlew według pracy nierozpoznanego
rzeźbiarza o monogramie „F. R.”, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

204
Para koni według Pierre Jules MENE (1810-1879)
Europa Zachodnia, Francja?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

205
Akt kobiecy marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza. 65 000 zł

F. SZYMAŃSKI, poł. XX w.

206
Bojownik brąz, odlewany, patynowany, czarny granit;
Polska, l. 50-te XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jacques LIMOUSIN (XX/XXI)

207
Pierrot i Kolombina - skarbonka stop metali, patynowany wielobarwnie,
podstawa prostokątna z czerwono-białego marmuru;
sygn. u dołu: Limousin; wys. 33 cm
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

208
Popiersie Napoleona brąz, odlew patynowany; bazalt; wys. 25,3 cm;
Francja, XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

209
Śpiąca Ariadna brąz patynowany; wys. 39, szer. 50 cm;
na podstawie sygnatura odlewnika: F. BARBEDIENNE
Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Walentyna SULIKOWSKA (1899-1963)

210
Łuczniczka, ok. 1960 brąz odlewany, patynowany, podstawa czarny granit,
wys. całość: 65 cm, postaci: 59 cm;
sygn. na podstawie: W. Sulikowska
Cena wywoławcza. 10 000 zł

211
Para aniołów drewno lipowe, polichromowane i złocone,
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Tomasz SOBECKI (ur. 1952)

301
Światło rozety z cyklu: Kształt Światła, 1990 fotografia czarno-biała, brom,
papier fotograficzny; 89,5 x 59,5 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tomasz SOBECKI (ur. 1952)

302
Krucyfiks - Stopy, 1993/2013 fotografia czarno-biała [naświetlanie laserem],
papier fotograficzny; 15,4 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł