Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

309
Siostra, 1949 drzeworyt, bibuła;
9,5 x 12 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

310
A ołówek, tusz, kolaż, technika mieszana, papier;
10,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

311
Kompozycja abstrakcyjna linearna grafika - sitodruk?, papier; 60,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Max KAUS (1891-1977)

312
Kąpiące się litografia, papier; 48,5 x 39 cm (wymiar odbitki),
58,5 x 42,7 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Janina BERDAK (ur. 1933)

313
Kapitan, 1969 gipsopryt, papier; 77 x 54 cm (wymiar odbitki),
99,1 x 69,8 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

314
Zapomnienie, 1985 ołówek, papier; 48 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Marian Konarski / IV. 85 -;
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł

Karol MUSZKIET (1904-1993)

315
Studium rzeźby tusz lawowany, papier;
59 x 41,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

316
Pejzaż - studium kolorystyczne, 1959 ołówek, papier;
12,5 x 20 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

317
Łódki rybackie ołówek, papier;
8 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Erotyk - Basia, 1950 ołówek, węgiel, papier; 14,7 x 18,2 cm;
sygn. u dołu: SŻech 1950; nr l. d.: 395;
Cena wywoławcza. 3 400 zł
Cena sprzedaży 3 400 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

319
Uniesienie, 1933 ołówek, papier; 16,5 x 6,5 cm;
sygn. p. d.: 33 / STEF
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

320
Gorzów Wielkopolski, 2000 tusz, papier czerpany;
24 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

321
Trzy pokolenia piórko, tusz, papier naklejony na papier;
29,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 650 zł
Cena oferowana 600 zł

Zbigniew LIBERA, Adam RZEPECKI

322
Praca dwustronna tusz, papier, stempel; 30 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

1301
Krzyż południa, 1990 litografia, papier; 51,5 x 59,5 cm (wymiar arkusza),
39,5 x 50,5 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza. 900 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

1302
Numer 19 tusz, kolaż, technika mieszana, papier;
15,3 x 14 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

1303
Twarz ołówek, tusz, kolaż, technika mieszana, papier;
13,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

1304
Stoisko targowe, 1935 ołówek, papier; 17 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Podsadecki, l. d. data.: 1935
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jecek MARKUNAS (ur. 1952)

1305
Pejzaż pastel, papier;
41 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena oferowana 700 zł

Zdzisław PIETRZAK (ur. 1935)

1306
Gra w squasha kredka, papier; 27 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2010 Pietrzak Zdzisław JAN
Cena wywoławcza. 800 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

1307
Kościół piórko, tusz, papier naklejony na papier; 29,5 x 20,5 cm;
sygn. u dołu: Rząb
Cena wywoławcza. 650 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

1308
Pejzaż z łodziami, 1949 drzeworyt, bibuła; 6,5 x 9 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt Pejzaż Dominik 1949
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)

1309
Kompozycja abstrakcyjna sitodruk, papier; 60,2 x 60,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anuszkiewicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

1310
Kompozycja abstrakcyjna monotypia?, papier; 13,4 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena oferowana 500 zł

Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

1311
Kobiety z dziećmi węgiel?, papier;
32,8 x 22,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

1312
Praczki ołówek, papier;
21,7 x 14,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Paweł KOTOWICZ (ur. 1968)

1313
Światło w mroku akwaforta, papier; 20 x 25 cm (wymiar odbitki),
26,6 x 33,1 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 500 zł

A. BRUNOWSKI (XX/XXI w.)

1314
Ryby grafika, papier; 31 x 19,9 cm (wymiar odbitki),
38 x 25,8 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 500 zł

Stefan PAPP (ur. 1932)

1315
Dwoje z huśtawką grafika (druk offsetowy?), papier;
50,2 x 35,3 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 500 zł
Cena oferowana 400 zł

Erich LUETKENHAUS (XX/XXI w.)

1316
Bez tytułu, 2006 grafika, papier czerpany; 15,7 x 14,8 cm (wymiar odbitki),
53,6 x 38,3 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 800 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

1317
Piec węgiel, kreda, tektura; 68 x 50 cm (wymiar tektury);
sygn. przy prawej krawędzi tektury: Wiktor Zin
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)

1318
Danger religion is not a weapon, 2008 olej, szablon, karton; 45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2008 1/10
Cena wywoławcza. 2 400 zł

1319
W Boga czy bogaczy, 2008 spray, szablon, karton; 36,5 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 3/5
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

401
Abstrakcja akwarela, papier; 24,5 x 20 cm;
sygn.. na odwrocie: J. N. ołówkiem oraz nalepka
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

402
Kompozycja AXI/331, 1998 technika własna, collage, papier;
21,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

403
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

404
Kompozycja akwarela, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: A. Marczyński
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

405
Kamień odrzucony, 2006 pastel, papier; 59 x 41,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Sempoliński/ sierpień 2006/ Kamień odrzucony
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

406
Chwila pustki, 1955 gwasz, tektura;
50 x 36,1 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

407
Paleta, 1998 akryl, papier; 28,5 x 21 cm;
sygn. i dat. u dołu: 1998 Stasys oraz pieczątka artysty
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

408
Autoportret w żółtym kapeluszu pastel, papier;
29 x 20,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

409
Kłótnia węgiel, kreda, sangwina; płótno;
195 x 255 cm
Cena wywoławcza. 48 000 zł

410
Akt, 1966 olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI - 66
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław VETESCO (1911-1976)

411
Akt kobiety z podniesionymi rękami, 1963 olej, tektura; 100 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: VETESCO 1963
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

412
Waga, 1972 olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "Waga" 1972/ olej 41 cm x 33 cm
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

413
Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999 olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Czesław SADOWSKI (1902-1959)

414
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 65,5 x 73,5 cm;
sygn. l. g.: C. SADOWSKI
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Kazimierz WILK (ur. 1957)

415
Martwa natura ze słonecznikiem, 2000 olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: KWilk 2000
Cena wywoławcza. 2 200 zł