Nr katalogowy: 124

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 124

Akt kobiety w fotelu - portret żony artysty

olej, tektura; 101 x 71 cm;
sygn. l. d.: a karpiński.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
Cena sprzedaży 70 000 zł