18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

337
Sytuacje I, 1959 gipsoryt, papier żeberkowy; 42 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

338
Głowy, 1971 długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 200 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

339
Karpacz, 1998 tusz, piórko, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 18.08.98 E.D.; napis pośrodku, u dołu: Karpacz -.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

340
Dziewczyna, 1982 sangwina, papier; 64 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Marian / Konarski / I. 82.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Zbylut GRZYWACZ (1939-2004)

341
Akt, 1997 węgiel, ołówek, papier; 49 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Zbylut '97.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

342
Bez tytułu węgiel, papier; 50 x 41 cm;
sygn. p. d: AMyjak (ołówkiem).
estymacja: 3 200 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

343
Erotyk, 1969 ołówek, papier; 28,2 x 20,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SZ 69 (długopisem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

344
Erotyk, 1955 ołówek, papier; 18 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Z.S. / 55.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

345
Głowa, 1975 akwarela, ołówek, papier; 30,5 x 22 cm;
sygn. i dat. śr. d.: FStarowiejski 1675;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

346
Szkicownik Franciszka Starowieyskiego zawierający 39 kart
ołówek, długopis, akwarela, technika mieszana, papier;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 43 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

347
Figura, ok. 1956 tusz, pędzel, papier milimetrowy;
59 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena wywoławcza 16 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

348
sygn. i dat. p. d.: T. Brzozow / ski / Octob. 1967.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena wywoławcza 30 000 zł