18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

325
Kompozycja - Tryptyk serigrafia, papier; 15 x 14 cm (wymiar każdej kompozycji );
sygn. i dat. p. d.: H. Stażewski (każdy, ołówkiem);
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Victor VASARELY (1906-1997)

326
Bez tytułu serigrafia barwna, papier; 50,5 x 51 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i opisana u dołu: 174/250 Vasarely (ołówkiem);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Victor VASARELY (1906-1997)

327
Togonne, 1987 serigrafia barwna, papier; 96,5 x 71,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem), numer l. d. 38/300 (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

328
Spóźnione zaloty, 1980 akwaforta, akwatinta barwna; papier;
64,5 x 48,5 cm (wymiar kompozycji);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

329
Kiełbie we łbie, 1971 akwaforta, akwatinta barwna; papier;
64 x 48,5 cm (wymiar kompozycji);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

330
Kuglarz II, 1980 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
62 x 44,5 cm (odcisk płyty);
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

331
Ultima Thule miedzioryt, papier; 27 x 43 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Skórczewski (ołówkiem),
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Tadeusz JACKOWSKI (ur. 1936)

332
Katedry hiszpańskie IV, 1993 akwatinta, papier; 64 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: T. Jackowski 1993. (ołówkiem); l. d.: 19/50
estymacja: 1 000 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 800 zł

Henryk OŻÓG (ur. 1956)

333
Alter Ego, 2003 akwaforta, akwatinta barwna, papier;
76 x 56 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

334
Widziałem go, 1987 akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik / 87 (ołówkiem),
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)

335
Autoportret jako Wilhelm Tell, ok. 1985 miedzioryt kolorowany, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
dedykacja p. d.: na / pamiątkę / od / Geta / 18.VI. 85 / Wrocław (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

336
Akt męski litografia, papier kremowy; 66 x 51 cm;
sygn. i opisana p. d.: Mitor / 16/50 (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł