18. grudnia 2018, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 08 grudnia 2018 do: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

313
Głowy grafika komputerowa, papier;
59 x 79 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

314
Pejzaż fantastyczny grafika komputerowa, papier;
59 x 78 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

315
On grafika komputerowa, papier;
79 x 59 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

316
Kobiety i obelisk, 1985 litografia barwna, papier; 50 x 32 cm (wymiar kompozycji),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

317
Foubourg St. Denis, 1994 litografia barwna, papier; 40,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: E.A. Lebenstein 1994 (ołówkiem);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

318
Pierścienie powinny zniknąć z naszych nosów, 1974 litografia barwna, papier; 70 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: 40/100 Lebenstein 74 (ołówkiem);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

319
Pejzaż wiosenny,1976 akwaforta barwna, papier;
31 x 24 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 300 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

320
Obcinanie brody, 1986 suchoryt, papier; 41,5 x 42 cm (wymiar kompozycji),
69 x 50 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł

Kacper BOŻEK (ur. 1974)

321
Dziwo Morskie, 2000 akwaforta, papier; 49,5 x 64 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK 2000 (ołówkiem);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 200 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

322
Talmud polski I, 1988 linoryt, papier; 51 x 38 cm (wymiar kompozycji);
73 x 50 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

323
Piękny prawdomówny, 1973 linoryt, papier; 42 x 31 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 73 (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jan ZIEMSKI (1920-1988)

324
Kompozycja - Obszar monotypia, papier; 67 x 47 cm (w świetle oprawy);
Grafika przed konserwacją.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł