22 stycznia 2019

Ponad 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

22 stycznia 2019 r. godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

18.01.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
19.01.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
21.01.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.01.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00

Walerią Matelską: tel. 22 828 14 72

Barbarą Łysio: tel. 605 591 315

e-mail: kolekcjoner@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Francesco BARTOLOZZI (1728-1815)

1
Szekspir: Wieczór Trzech Króli [Twelfth Night], 1797 według Williama HAMILTONA (1751 Londyn-1801 tamże);
miedzioryt punktowany barwny, karton; 45 x 60 cm;

Thomas BURKE (1749-1815)

2
Szekspir: Cymbelin, przed 1800 według Williama HAMILTONA (1751 Londyn-1801 tamże);

Witold CHOMICZ (1910-1984)

3
Tryptyk Bożonarodzeniowy (współoprawny) "Przybieżeli do Betlejem pasterze...”, 1937; "Rąbek z głowy zdjęła”, 1937;
"Trzej Królowie Monarchowie”, 1937;

Adam GRABOWSKI (1875-1941)

4
Widoki Warszawy, 1921 autolitografie, karton; 37 x 29 cm każda;
sygn. i dat. oł. p. d. "A. Grabowski /1921";

Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)

5
według rysunku Antoine Charles Horace VERNETA (1758 Bordeaux-1836 Paryż); La course [Gonitwa]
mezzotinta, karton; 40 x 50 cm;

Władysław LAM (1893-1984)

6
Pałac Działyńskich w Poznaniu litografia barwna, karton; 37,5 x 26 cm;
sygn. na kamieniu p. d. "W. Lam";

Heinrich NAUEN (1880-1941)

7
Matka i dziecko [Mutter und Kind], 1919 akwaforta, papier; 24,8 x 19,5 cm;
na odwrocie drukiem: "Heinrich Nauen / Mutter und Kind / Originalradierung. 1919";

Georg Balthasar PROBST (1673-1748)

8
Parma. Panorama miasta, 1. połowa XVIII wieku akwaforta, papier żeberkowy; 39 x 109 cm (wymiary arkusza 44 x 113 cm);
sygn. na płycie l. d. "F[erdinand] I. Saur del";

Edward RACZYŃSKI (1786-1845)

9
Z teki: Kościoły - ze wspomnień Wielkopolski - 14 szt. wydanych przez Edwarda hrabię Raczyńskiego wyjęte.
Poznań 1857

Piotr WYSZKOWSKI (XIX w. Kraków)

10
Generał Samuel Różycki. XIX litografia, akwarela, papier; 36 x 27 cm na arkuszu 49 x 34 cm;
sygn. na kamieniu p. d. "w Krakowie w Litog. P. Wyszkowskiego".

Karl SCHMIDT-ROTTLUFF (1884-1976)

11
Zaczytany Lesender Mann, 1921 drzeworyt, papier; 28 x 19,6 cm;
na odwrocie drukiem: "Karl Schmidt-Rottluff / Originalholzschnitt".

12
św. Sebastian, ok. 1656-1660 akwaforta, karton; 23,0 x 16,5 cm (odcisk płyty 21,5 x 14,8 cm);
według obrazu Antonella da Messina, niegdyś przypisywanego Giovanniemu Belliniemu;