12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

325
Ukojenie węgiel, papier żeberkowy szary; 33 x 27 cm;
sygn. p. d.: S. ŻECH 79 ? - data słabo czytelna.
estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

401
091207-14, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

402
Kompozycja owalna, 1963 olej, płyta; 27,7 x 18,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1963 / JNaliwajko.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

403
091207-8, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-8 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

404
Kompozycja, 1971 gwasz, papier; 57 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem), dat. p. d.: 19/71 (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

405
Erotyk - Jola, 1978 pastel, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SZ 78.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Artur TURALSKI (ur. 1949)

406
Skarby Królowej Saby pastel; papier; 67x97 cm (w świetle oprawy);
sygn. po prawej stronie, przy krawędzi: ART.TURAL.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

407
Żołnierki tempera, papier; 50,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: ŚWIERZY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

408
Diabeł gwasz, papier; 43 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Markowski (ołówkiem pod passe-partout);
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

409
Kompozycja geometryczna, lata 70. XX w. tempera, papier czerpany, 75 x 79 cm;
na odwrocie napis: Bracka 16 Sala konferencyjna.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

410
Krajowa Loteria Pieniężna, l. 70. XX w. tempera, ołówek, brystol; 81 x 55 (w świetle passe-partout).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście, nr kat. 121.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

411
Festiwal Polskiej Muzyki Ludowej, 1949 tempera, ołówek, brystol; 84 x 60 cm (w świetle passe-partout);
opisany p. d.: GODŁO „AMPHITRION 48”;
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł