12 lutego 2019

12 lutego 2019 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Victor VASARELY (1906-1997)

313
Kompozycja geometryczna serigrafia barwna, papier; 75 x 66 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i nakład u dołu: Vasarely 192/250 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

314
Kompozycja, 1960 suchy tłok, papier; 16,8 x 17 cm;
sygn. i dat. p. d.: SG 60 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

315
Kompozycja geometryczna serigrafia, papier; 15 x 14,5 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski (ołówkiem), nakład l. d.: 10/999 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

316
Ero, 2007 linoryt, monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: "Ero" 1/1 linoryt + monotypia 2007. (A P.) Henryk Płóciennik (ołówkiem).
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

317
Dla Przyjaciół w roku 2433(8), 2003 linoryt, karton; 64 x 49,5 cm (wymiar odbitki),
71 x 56,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Zygmunt CZYŻ (1904-2003)

318
Otwarte okno I, 1974 linoryt barwny, papier; 60 x 89,5 cm (wymiar odbitki),
69,5 x 90,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

319
Czarna wieża miedzioryt, papier; 29,3 x 33 cm (odcisk płyty);
44 x 55,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

320
Głowa Holofernesa, 1987 suchoryt, papier; 38,5 x 29,8 cm (wymiar odbitki),
66 x 48,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

321
Z cyklu: Carnet Incomplet, 1966 litografia, papier; 35,5 x 24 cm (wymiar odbitki),
39 x 27 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

322
Para rysunków, 1990 ołówek, długopis, papier; 16,5 x 15 cm (nieregularne krawędzie papieru);
jedna z prac sygn. i dat. E. DWURNIK 90.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

323
Gorzów Wielkopolski, 2000 tusz, papier czerpany; 24 x 15 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: Franciszek / Maśluszczak 2000, opis przy prawej krawędzi: Gorzów Wlp.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

324
Akt kredka, papier; 25,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tymon (ołówkiem).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł