Eugeniusz MARKOWSKI (ur. 1912)

327
Walka akryl, olej, papier, 61 x 40 cm; sygn. p. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

328
Wnętrze pracowni olej, płótno, 46 x 33 cm; sygn. p. d.: T na odwrocie numer: 38
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)

329
Kompozycja olej, płótno, 65 x 80,5 cm; na odwrocie nalepka z wystawy w Muzeum Sztuki w Łodzi z 1974 r.
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

330
Bez tytułu, 1967 technika własna, relief, sklejka, 100 x 130 cm; w załączeniu ekspertyza Wandy Kierzkowskiej
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)

331
Krzew, 1999 akryl, karton, 150 x 58 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: AO (monogram wiązany);
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Sylwester ŁACHACZ (ur. 1955)

332
Biały, 2006 akryl, płótno, 80 x 176 cm; sygn. p. d.: Łachacz '2006
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

333
Martwa natura, 1972 olej, płyta pilśniowa, 41 x 61 cm; sygn. l. d.: HENRYK WANIEK
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)

334
Lustro olej, płótno, 90 x 74 cm; sygn. p. d. monogramem
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

335
Portret kobiety z papierosem olej, tektura, 70 x 58,3 cm; sygn. l. d.: Stażewski / 1955
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

336
Morze Żółte, 2007 olej, plótno, 90 x 90 cm; sygn. p. d.: Dominik;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

337
Martwa natura ze świeczkami akwarela, tusz, papier, 21 x 26,8 cm; p. d. stempel: 120
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

338
Znaki wiosny, 1962 olej, płótno, 61 x 75 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

339
Figura osiowa, 1963 długopis, tusz lawowany, akwarela, papier czerpany 53,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 17 500 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

340
Koralowa Aleja olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

341
Anioł nad miastem, 2005 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski 2005
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

342
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 92 x 43 cm; sygn. p. d.: EGerlach 86, dat. l. d.: 22/IV
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Beata WĄSOWSKA-BĄK (ur. 1955)

343
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

344
Kobieta z papugą akryl, płótno, 82 x 100 cm; sygn. p. d.: LOKOŁÓW
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

345
Kompozycja z kołem technika własna, płyta pilśniowa, 66 x 66 cm; sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Edward ŁAGOWSKI (ur. 1943)

401
Kobieta afromozja (drewno afrykańskie), 69 cm; sygn. z tyłu na podstawie: ŁAGOWSKI
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Adam SMOLANA (1921 - 1987)

402
Studium aktu brąz patynowany, 12 x 26,5 x 14 cm; sygn. z boku AS
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Piotr RZECZKOWSKI (ur. 1955)

403
Balerina na marmurowej kolumnie; brąz patynowany, marmur, wys. całk.: 132cm; wys. fig.: 38 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Piotr RZECZKOWSKI (ur. 1955)

404
Dziewczyna z szarfą na marmurowej kolumnie; brąz patynowany, marmur, wys. całk.: 98 cm; wys. fig.: 47 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

405
Pocałunek brąz patynowany na kamiennej podstawie; wys. 31 cm; sygn. z boku: Sętowski
Cena wywoławcza. 8 500 zł