Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

417
Czaszka, 1982 akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jerzy DUDA GRACZ (1941-2004)

418
Portret mężczyzny na tle pejzażu, 1968 r olej, tektura;
60 x 42 cm,
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

419
Ballada łagiewnicka, 1969 tempera, deska kreślarska,
71,5 x 50,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

420
Łąka Magików, 1984/1986 olej, płótno;
70 x 83 cm;
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

421
Koncert, 1995 olej, płótno,
60 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

422
Królowa mórz, 2006 olej, płótno;
120 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

423
Playa Vista, 2005 technika własna, płyta;
103,5 x 115,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jakub DOMINIK (ur. 1956)

424
Pejzaż olej, płótno;
37 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Krzysztof REĆKO-RAPSA (ur. 1959)

425
Bez tytułu, 1995 akryl, płótno;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

426
Bez tytułu olej, płótno;
55 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Wojciech LEDER (ur. 1960)

427
Kompozycja, 1992 technika własna, płótno;
46 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Witold ZIEMISZEWSKI (ur. 1967)

428
Parawan 004 akryl, płótno;
135 x 165 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

429
Aleja - z cyklu: "Wszystkie słońca świat olej, płótno;
40 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek SAPETTO (ur. 1939)

430
Czyste ręce, 1995 akryl, płótno;
150 x 180 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

431
Opowieści o Nowym Sączu, 1991 olej, płótno;
55 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Bogusław MEC (1947-2012)

432
Bez tytułu, 1989 technika mieszana, płótno;
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Przemysław KMIEĆ (ur. 1979)

433
Czerwony pies, 2009 olej, płótno;
90 x 130 cm.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

434
Jowisz i Antiope, 2005 akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Elżbieta BORS (ur. 1935)

435
Pejzaż z Żoliborza, 1958 olej, płótno;
64 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Irena GÉRARD DE FESTENBURG (1915-1998)

436
Sad olej, płótno;
38 x 42 cm
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

437
Kompozycja, przed 1958 olej, tektura;
34,5 x 47,5 cm.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Aleksander TUREK (ur. 1933)

438
Martwa natura, 2005 olej, płótno;
70 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

439
Martwa natura z jabłkami olej, płótno,
51 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

440
Warcaby z Mondrianem, 2012 technika własna, płyta;
70 x 70,5 x 12 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Mariusz KORCZAK (ur. 1949)

441
Abstrakcja geometryczna olej, płyta;
65 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

442
Sztandar 11 - Lewy, 1971 technika własna, na tkaninie; 270 x 170 cm;
sygn. na odwrocie: Hasior / 71.;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

501
Bieg olimpijski dąb, polichromia,
wys.: 57 cm
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)

502
Bez tytułu, 2010 glina szamotowa,
25 x 40 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 700 zł

601
Wazonik szkło przeźroczyste, bezbarwne i barwione na żółto,
ślady złocenia; Włochy, Murano, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

602
Karafka z korkiem szkło grubościenne, przeźroczyste, srebro pr. 915;
Hiszpania, po 1934.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

603
Wazonik w typie Myra Kristall WMF szkło barwione w masie, opalizujące;
Niemcy, zapewne Geislingen, WMF; 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 650 zł

604
Puchar z pokrywą Śląsk, Schreiberhau? (Szklarska Poręba),
huta „Józefina”?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

605
Wazon z makami Francja, huta St. Denis k. Paryża, dla firmy Delvaux,
18 Rue Royale, Paris, czynnej w latach 1920-1930
Cena wywoławcza. 9 000 zł

606
Naczynie dekoracyjne na kwiaty, z puttem na złotej kuli; Niemcy, Selb (Bawaria),
fabryka porcelany L. Hutschenreuther,
Kunstabteilung (Dział Sztuki), lata 1955-1968
Cena wywoławcza. 1 300 zł

607
Wazka (cache-pot) kobaltowa, w oprawie mosiężnej;
Francja, Sévres, firma Paul Millet i Fils (zał. 1866),
ok. 1911 r.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

608
Kabaret - paterka dwudzielna Śląsk, Wałbrzych (Altwasser),
fabryka porcelany Carl Tielsch i Co., ok. 1860
Cena wywoławcza. 700 zł

609
Zespół naczyń serwisowych Valeria Niemcy, Saara (Saarland), Mettlach,
Fabryka Ceramiki Villeroy und Boch (zał. 1801),
lata 1947-1956
Cena wywoławcza. 2 200 zł

610
Wieśniaczka (podstawa lampy?) fajans delikatny, farby ceramiczne,
szkliwo boraksowo-ołowiowe;
Polska, Pacyków, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

611
Grupa figuralna: Putta tłoczące wino Miśnia, model zapewne z lat 50. XVIII w.,
powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

612
Grupa figuralna: Zabawy wiejskie Miśnia, model z lat ok. 1768-1770,
powtórzenie z XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

613
Zegar porcelanowy z puttami - alegoriami czterech pór roku
porcelana: pocz. XIX w. - poł. XIX w.; mechanizm
firmy paryskiej A D MOUGIN, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

614
Wazon z dekoracją kwiatową Niemcy, Marktredwitz (Bawaria), fabryka
porcelany F. Thomas, lata ok.1939-1952
Cena wywoławcza. 700 zł

615
Półmisek z ornamentem Rosja, Twer, Koncern M. S. Kuzniecowa;
XIX/XX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

616
Serwis do kawy Cleo, z dekoracją niebieskimi kwiatami; Śląsk,
Wałbrzych, Manufaktura Porcelany Kristera
(Krister Porzellanmanufaktur AG (KPM), lata 1925-1944
Cena wywoławcza. 1 100 zł

617
Plakieta porcelanowa: Grzech pierworodny Porcelana: Berlin Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), pocz. XX w.;
miniatura: Franz Schier (1852 - 1922), 1916.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

701
Mlecznik plater sygnowany; Warszawa,
Roman Plewkiewicz i Co (czynny 1886-1935),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 550 zł

702
Patera plater nie sygnowany, szkło;
Europa Środkowa, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

703
Cukiernica skrzynkowa plater (srebrzona wtórnie) sygnowany;
Warszawa, S. Handelsman i Ska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł