Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski

157
Portret młodej kobiety, ok. 1815 olej, płótno; 35 x 28,5 cm.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, (XX w.)

158
Portret olej, płótno; 46 x 37 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Cosroe DUSI (1808 - 1859)

159
Portret damy z wachlarzem olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.

160
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane,
81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

161
Nad strumieniem olej, płótno, 80 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Richard Bernhard L. FRIESE (1854-1918)- kopia

162
Lwy na pustyni czające się na karawanę olej, płótno; 110 x 160 cm;
sygn. p. d. (w obrębie kompozycji):
Rich Friese. / Copie
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

163
Na targ olej, płótno; 75 x 130 cm;
sygn. p. d.: ABuch.../ 187...
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Frans FRANCKEN II (1581-1642) - krąg

164
Jezus w domu Marty i Marii olej, deska; 16,5 x 22 cm.
Na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony,zachodnioeuropejski,XVIIw

165
Zuzanna olej, płótno, 130 x 97 cm;
na odwrocie napisy: Giorgione / (Barbarelli) / 1477 - 1511
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Malarz nieokreślony niderlandzki,II poł.XVIIw

166
Anioł zwiastujący pasterzom Narodzenie Pańskie olej, deska parkietowana,
88 x 130 cm (po konserwacji).
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956) - według

201
Portret Marii Comello, żony Juliana Fałata;
gips barwiony: podstawa na brąz,
głowa na ciemny oranż, wys. 58 cm.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

202
Satyr i Bachantka - para rzeźb stop metali; wys. 33,5 i 35 cm.
Francja, 2. poł. XIX w. (?)
Cena wywoławcza. 4 400 zł

203
Hermes - wg rzeźby antycznej brąz, podstawa z szarego kamienia; wys. 56 cm;
Włochy (Neapol), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

204
Krucyfiks brąz srebrzony, krzyż drewniany barwiony na czarno;
Francja (?) 1 poł. XVIII w. (?)
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Frederic GALCERA ALABART (1880-1964)

205
Św. Jerzy stop metali (brąz?), podstawa kolista
z czarnego kamienia, sygn. na podstawie: F. Galcera
Cena wywoławcza. 3 000 zł

206
Bodhisattwa - istota oświecona brąz, złocenia, wys. 50 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

207
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane; wys. 80 cm.
Polska, 1. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

208
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe (?), resztki polichromii; wys. 36 cm.
Polska lub Śląsk (?), 2 - 3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

209
Święty diakon - Św. Szczepan?, Św. Wawrzyniec?;
drewno dębowe, bejcowane i politurowane;
Europa Zachodnia, 1. ćw. XVI w.
Cena wywoławcza. 24 000 zł

210
Chrystus Ukrzyżowany drewno dębowe, polichromia wtórna; wys. 81 cm.
Polska, 2. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

211
Główka cherubina drewno złocone; wys. 24 cm.
Śląsk (?), ok. 1700
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jan SAUDEK (ur. 1935)

301
Jakub fotografia barwna, druk, papier,
34 x 26,5 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Ladislav POSTUPA (ur. 1929)

302
Akt fotografia czarno-biała, brom, papier,
19 x 19 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 600 zł

Jan SAUDEK (ur. 1935)

303
Akt fotografia czarno-biała, papier,
14,5 x 11 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471)

304
Św. M. ... walczący z S ... e ... , 1990 serigrafia, akwarela, papier;
27 x 20 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jerzy DUDA GRACZ (1941-2004)

305
Mistrz krawiecki, 1964 linoryt, papier;
18 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 900 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

306
333 - z cyklu: "Opisanie świata" kwasoryt, papier;
60 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

307
Bez tytułu, 1973/2004 giclee, papier;
61,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

308
Monotypia + zestaw 10 monotypii; papier,
ok 62 x 47 cm (wymiar arkuszy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Andrzej WAJDA (ur. 1926 )

309
Portret, 1986/2009 giclee, papier;
21,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

310
Projekt kostiumu do sztuki "Sen srebrny Salomei", 1938
kredka, papier,
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

311
Szkice ołówek, tusz, papier;
29 x 41,5 cm; (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

401
Bez tytułu, 2007 technika mieszana, papier;
17 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

402
Dwie postacie na tle lampionu, 1993 akwarela, ołówek, papier;
29 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

403
W oazie, 1988 tusz, gwasz, akwarela, papier;
67 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wojciech FANGOR (ur. 1922)

404
Wyspa grecka, 1954 gwasz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Fangor 54.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

405
Domek Jontka - Aleatoryzm, 2005 tempera, papier;
39,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

406
Ptaki, 1988 technika mieszana, papier;
78 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

407
Acheiropoietos, 1982 olej, płótno naklejone na deskę,
33 x 43,8 cm;
Cena wywoławcza. 53 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

408
Pejzaż, 1951 olej, płótno;
50 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 69 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

409
Obraz LXXI, 1959 olej, płótno,
134,5 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

410
O naturze światła, 1990 olej, płótno;
98 x 98 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Ely BIELUTIN (1925-2012)

411
Macierzyństwo, 1973 olej, płótno;
120 x 97 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

412
Bez tytułu, 1980 olej, płyta;
43 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

413
Kinderheim 5, 2002-2004 tempera, płótno
55 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

414
Dziennik nr 70, 1996 olej, płótno, 146 x 114 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK NR 70 / 146 X 114 / 1996
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Barbara JONSCHER (1926-1986)

415
Czarny koń, przełom lat 50/60 XX w. olej, płótno;
45 x 65 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)

416
Kolęda, 1984 akryl, płótno;
65 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł