Maciej KRAKOWSKI [Matt Krak] (ur. 1986)

436
There was a time: Jasper Jones II, 2010 olej, płótno;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Marta SALA (ur. 1985)

437
Kaktus, 2013 olej, płótno;
100 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Marta SALA (ur. 1985)

438
Relax, 2010 olej, płótno;
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

439
Central Park, 1993 olej, płótno;
70 x 99 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

440
Pejzaż fantastyczny, 1967 olej, tektura;
38 x 22 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

441
Jaś, 1965 olej, płótno;
83,5 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

442
Lew,1967 olej, tektura;
9,5 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Adam HANCZAKOWSKI (ur. 1971)

443
Transitus, 2013 akryl, płótno;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

444
Kompozycja olej, płótno;
81 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Beata SARAPATA (ur. 1957)

445
Paw, 2013 olej, akryl, płótno;
80 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Barbara ZAMBRZYCKA-ŚLIWA (ur. 1950)

501
Dojrzewanie brąz patynowany i oksydowany, marmur;
wys. 71 cm (wysokość rzeźby bez postumentu);
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Mieszko TYLKA (ur. 1966)

502
Torebka, 2010 brąz, granitowy postument;
wys. 51 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Artysta nieokreślony, współczesny

503
Figura męska brąz, podstawa granitowa;
wys. całkowita: 32,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Flavio POLI (1900-1984) - w typie

601
Wazon Murano szkło przezroczyste, technika sommerso;
wys. 29,5 cm; Włochy, Murano, II poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

602
Komplet przyborów toaletowych szkło przezroczyste, listra amarantowa,
srebro kładzione galwanicznie;
Polska?, 2. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

603
Misa art deco szkło przezroczyste, lane; średnica: 17,5 cm;
Szwecja, firma Eda Glass Work (1833-1953),
ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 300 zł

604
Kałamarz z korkiem z dekoracją millefiori szkło przezroczyste, szkło barwne
w typie szkieł millefiori,
Anglia, Whitefriars, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

605
Wazon szkło warstwowe brązowo-ugrowe,
pudry szklane, trawienie;
Francja, Nancy, firma Daum, ok. 1920
Cena wywoławcza. 8 000 zł

606
Figurka Maksima Gorkiego Rosja (ZSRR), Leningrad, Fabryka Porcelany
im. Łomonosowa, XX w. (po 1936 r.)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

607
Akt przykucającej (Hockende) Niemcy, Selb (Bawaria), koncern - grupa Rosenthal,
lata 70.- 80. XX w., model nr 1581 z 1936
- proj. Fritza Klimscha.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

608
Akt zaskoczonej dziewczyny (Sitzendes Mädchen überrascht ) Niemcy, wytwórnia Rosenthal,
Selb (Bawaria) - Dział Sztuki, 1948
Cena wywoławcza. 2 800 zł

609
Kobieta z koszem kwiatów Włochy, Florencja i Siena, Studio Ceramiki Artystycznej
Florence Studio (założone w 1973 przez
Giuseppe Armaniego), realizacja z 1998.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

610
Talmudysta Polska, Pacyków, wytwórnia fajansu Aleksandra
Rogali - Lewickiego, okres międzywojenny.
Cena wywoławcza. 8 800 zł

611
Jadąca na koziorożcu Niemcy, Selb (Bawaria), Porzellanfabrik
Lorenz Hutschenreuther - Kunstabteilung;
lata 1916-1938, model: Max Daniel Hermann Fritz
Cena wywoławcza. 2 200 zł

612
Pierrot (Modlitwa Pierrota) Polska, Pacyków k/Stanisławowa, Fabryka Fajansów
Aleksandra Rogala-Lewickiego, lata 20.-30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

613
Plakieta porcelanowa w oprawie: Dziewczyna w białej chuście (Bernardette Soubirous)
Niemcy(?), nie ustalony malarz lub atelier malarskie,
2 poł. - kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

614
Kosz ażurowy z dekoracją kwiatową porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Niemcy, Miśnia, 1 poł.XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

615
Zegar neobarokowy, konsolowy, z dekoracją kwiatową obudowa zegara: Francja, wytwórnia nieokreślona,
poł. XIX w. (ok.1850-1870);
mechanizm: Paryż 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

616
Serwis satsuma, z "brokatową" dekoracją kwiatową fajans kremowo-żółty, przejrzyste szkliwo z krakelurą,
Japonia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

617
Talerz z motylami i kwiatami porcelana, szkliwo lekko seledynowe, farby naszkliwne;
Chiny, XIX/XX - XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

618
Dama w ukłonie (Biedermajer Lady) Austria, Wiedeń, firma Friedrich Goldscheider,
lata 1913-1914, model Helmuta Lindnera.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

619
Para tancerek rewiowych (w typie Dolly Sisters) Austria, Wiedeń, firma Walter i Marcell Goldscheider,
1920-1926, model (zapewne) Stefana Dakona (1904-1992).
Cena wywoławcza. 10 000 zł

620
Para wazoników z grantową marmoryzacją Polska, Pacyków k/Stanisławowa, Fabryka
Fajansów Aleksandra Rogala-Lewickiego,
lata 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

621
Talerz huculski Ukraina - Pokucie, wyrób ludowy w tradycji huculskiej,
XX w. (okres powojenny).
Cena wywoławcza. 800 zł

622
Para dzbanków huculskich Ukraina - Pokucie, wyrób ludowy w tradycji huculskiej,
XX w. (okres powojenny).
Cena wywoławcza. 800 zł

623
Wazonik z motywem roślinnym glinka garncarska drobnoziarnista, patynowana;
Wacław Bębnowski, Aleksandrów Kujawski, 1913.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

624
Patera secesyjna z popiersiami kobiecymi Austria (Czechy), Biela, Porzellan- Siderolith-
und Majolika Fabrik Julius Dressler, ok.1900
Cena wywoławcza. 4 500 zł

625
Serwis deserowy Sanssouci, z dekoracją złoconą gałązkami kwiatów Niemcy, wytwórnia Rosenthal, Selb (Bawaria),
realizacja z 1938 r.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

626
Imbryk z pokrywką porcelana biała, szkliwiona;
Chiny, XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

627
Serwis obiadowy neorokokowy, z dekoracją gałązkami dzwoneczków i niezapominajek Nieokreślona wytwórnia europejska (Bawaria
lub Rosja - Kuzniecow?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

628
Półmisek serwisowy z reliefem Neuozier Austria, manufaktura w Wiedniu, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

629
Putto z sierpem i snopem - Alegoria Lata? Miśnia, XX w., wg modelu z XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

630
Amorek w kontusiku Miśnia, XIX w., wg modelu z 2.-3. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

631
Wackelpagode (Pagode mannlich) Miśnia, XIX w., wg modelu Johanna
F. Eberleina (1695-1749) z 1740 (model nr 156).
Cena wywoławcza. 29 000 zł

701
Komplet sztućców na 12 osób w kasecie plater z oznaczeniem grubości srebrzenia;
Niemcy, Solingen ?, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

702
Pojemnik - podstawka pod butelkę, secesyjna Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik AG,
ok. 1900
Cena wywoławcza. 1 000 zł

703
Serwis do kawy i herbaty plater cechowany (znak firmy);
Wiedeń, J. L. Herrmann AG, ok. 1920
Cena wywoławcza. 1 000 zł

704
Łyżka pamiątkowa plater nie cechowany; dł. 21 cm,
średnica czerpaka 5,5 cm.
Polska, ok. 1920
Cena wywoławcza. 3 500 zł