705
Ekrytuar plater na miedzi cechowany, szkło;
Warszawa, firma Józefa Frageta, 1849
Cena wywoławcza. 3 000 zł

706
Cukiernica dwuuszna plater cechowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 900 zł

707
Taca neorokokowa plater nie cechowany;
Polska, Warszawa?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

708
Cukiernica skrzynkowa plater wewnątrz złocony cechowany;
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

709
Paterka plater cechowany; Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik AG, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

710
Cukiernica dwuuszna srebro z głową Minerwy próby 1 cechowane;
Paryż , firma Limousin i Souche; 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

711
Patera srebro próby 800 cechowane;
Berlin, firma H.Meyen und C (czynna1846-1950),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

712
Solniczka srebro próby 84; waga 39 g.
Petersburg, 1876
Cena wywoławcza. 1 000 zł

713
Para solniczek z łyżeczkami srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

714
Solniczka srebro próby 12; waga 77 g.
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

715
Komplet do kawy St Petersburg (Leningrad), Lieningradskaja
Juwielirno-Czasowaja Fabrika, 1958-1968
Cena wywoławcza. 5 300 zł

716
Para lichtarzy srebro pr. 13 cechowane;
Wiedeń, złotnik Joseph Reiner, 1862
Cena wywoławcza. 5 000 zł

717
Cukierniczka w manierze orientalnej srebro pr. 1 (950), wewnątrz złocone;
Francja, Paryż, znak złotnika słabo czytelny
("ROUSS...); ok. 1890.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

718
Szkatułka na papierosy srebro próby 3 z głową Diany cechowane;
Wiedeń, firma Ferdinanda Feuchtnera, 1915-1922
Cena wywoławcza. 2 600 zł

719
Skarbonka srebro próby 13 cechowane;
Wiedeń, złotniczka Barbara Adler?, lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

720
Taca Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter
Silberwarenfabrik (czynna 1875-1991), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

721
Cukiernica sarkofagowa srebro; waga 381 g.
Wrocław, 1864
Cena wywoławcza. 3 800 zł

722
Taca srebro próby 800; waga 545 g.
Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

723
Para świeczników srebro próby 3 cechowane;
Warszawa, Józef Chyliński (czynny 1898-1939?),
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

724
Para podstawek pod butelki srebro cechowane;
Londyn, firma Mortimer and Hunt, 1841
Cena wywoławcza. 9 000 zł

725
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 12 cechowane;
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

726
Paterka srebro próby 13; Austro-Węgry, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

727
Solniczka srebro próby 84 cechowane;
Warszawa, wytwórnia sreber Teodora Wernera?,
1908-1915
Cena wywoławcza. 1 000 zł

728
Puchar - ryton srebro próby 800 cechowane;
Norymberga, złotnik J.C. Wich, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

729
Bużuarek srebro próby 84 cechowane;
Moskwa, 1852
Cena wywoławcza. 2 700 zł

730
Cukiernica - wazka srebro próby 84 cechowane;
Moskwa, 1820
Cena wywoławcza. 9 000 zł

801
Sygnet damski złoto 18 ct, masa całkowita 8.600 g
Cena wywoławcza. 9 600 zł

802
Bransoleta złota złoto 18 ct, masa całkowita 9.250 g
Cena wywoławcza. 5 000 zł

803
Krzyżyk z brylantami złoto 18 ct, masa całkowita 6.990 g
Cena wywoławcza. 8 900 zł

804
Pierścionek z rubinem złoto 18 ct, masa całkowita 3.510 g
Cena wywoławcza. 3 000 zł

805
Pierścionek z perłą złoto 18 ct, masa całkowita 3.390 g
Cena wywoławcza. 9 500 zł

806
Kolczyki z szafirami złoto pr.0.580 (Austro-Węgry), masa całkowita 6.280 g
Cena wywoławcza. 20 000 zł

807
Pierścionek złoty złoto 18 ct, masa całkowita 7.240 g
Cena wywoławcza. 5 000 zł

808
Naszyjnik złoty złoto pr. 18 ct, masa całkowita 19.470 g
Cena wywoławcza. 7 600 zł

809
Krzyżyk złoto pr.3, masa całkowita 12.600 g
Cena wywoławcza. 2 500 zł

810
Sygnet damski złoto 18 ct, masa całkowita 11.600 g
Cena wywoławcza. 5 500 zł

811
Kolczyki z brylantami złoto pr. 4 (ok.0.500), masa całkowita 3.800 g
Cena wywoławcza. 35 000 zł

812
Pierścionek złoty złoto 0.583 (stara cecha), masa całkowita 2.450 g
Cena wywoławcza. 13 000 zł

813
Para ramek do fotografii brąz złocony, kamień;
Europa Zachodnia, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

814
Lunetka teatralna w etui Anglia, Londyn, Thomas Rubergall - wytwórnia
przyrządów optycznych i matematycznych
(czynna 1802-1854); 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

815
Etui na cygara szylkret, miedź złocona, srebro złocone;
Anglia?, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

816
Ekrytuar na biurko marmur, brąz złocony i patynowany;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

817
Patera z figurkami puttów brąz, szkło iryzujące; wys. 25 cm, średnica 20 cm.
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

818
Kasetka huculska drewno, paciorki szklane, macica perłowa,
mosiądz posrebrzany;
Huculszczyzna, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

819
Puzderko okrągłe, huculskie drewno owocowe, barwione;
Huculszczyzna, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

820
Talerz dekoracyjny, huculski drewno toczone, intarsje, paciorki szklane;
Huculszczyzna, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

821
Kartusz herbowy brąz, odlew złocony, grawerowany;
Niemcy, XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

822
Taca na wizytówki z figurką łosia marmur, brąz - odlew patynowany;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł