209
Św. Paweł drewno lipowe, polichromowane i złocone.
wys. 145 cm; na podstawie złocona inskrypcja:
S.PAULUS. Śląsk (?), 2. ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-1975)

301
L'oiseau blessé / Ranny Ptak, 1955 akwatinta, papier;
31,5 x 23,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 600 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

302
Money, 1978 linoryt, papier;
22,4 x 19 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 500 zł

Stanisław WEJMAN (ur. 1944)

303
Fasada, 1980 akwaforta, papier;
9,4 x 7,4 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 500 zł

304
Kompozycja geometryczna - brązowa linoryt barwny;
29,5 x 23,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 800 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

305
Bramkarz serigrafia, papier;
44 x 34 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

306
Zestaw czterech ilustracji do książki "Gacilla de fabulas sin amor”, 1965 litografia barwna, papier;
30 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

307
Portret kobiety, 1997 serigrafia barwna, papier;
69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

308
Błyskawice, 1981 tusz, piórko, papier;
19,4 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

309
Zostały po tobie ..., 1978 tusz piórko, papier; 19,4 x 28 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1978 E. Rosenstein
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

310
Dekalkomania, 1969 tusz, odciskanie, papier;
39,3 x 29,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

311
Sen, 1962 ołówek, papier; 20,3 x 29,4 cm;
sygn. p. d.: S. Ż./ 62.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

312
Marzenie, 1976 ołówek, papier; 29,5 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SŻ/ 76
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

401
Szkice aktów, 1994 ołówek, akwarela, papier;
20,8 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

402
Akt, 1987 pastel, gwasz, papier;
59,3 x 38,8 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

403
Wszechogarniające wszechzło, 2004 węgiel, kreda, pastel, kredka czerwona, papier
jasnoszary; 48 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

404
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

405
Kompozycja, 2006 kredka, gwasz, papier;
29 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

406
Kompozycja akwarela, papier;
19,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 600 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

407
Przy stole technika mieszana (akwarela, tusz, collage), papier;
52 x 76 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur.1925)

408
Kompozycja akwarela, papier;
Cena wywoławcza. 8 600 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

409
Kompozycja, 1970 technika mieszana, karton;
100 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

410
Kompozycja 31-III-63, 1963 gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

411
Pejzaż, 1979 olej, płótno,
160 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

412
Karnawał w Rio - XXXI, 2003 akryl, płótno;
81 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur.1933)

413
Akt, 1997 olej, płótno;
46 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

414
Dźwignia, 1985 olej, akryl, płótno; 160,5 x 120 cm;
sygn. p. d.: Jan Dobkowski 85
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

415
Pejzaż z cyprysami, 1980 olej, płótno;
59 x 72 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Barbara ZAMBRZYCKA-ŚLIWA (ur. 1950)

416
Droga w Orłowie, 1966 tempera, papier; 48 x 57 cm;
sygn. p. d.: B Zambrzycka
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

417
Pejzaż z postacią, 1958 olej, tektura;
25 x 34,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur.1928)

418
Kwitnące drzewa IV, 1970 akryl, płótno;
79 x 109 cm;
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

419
Martwa natura olej, płótno; 60 x 75 cm (wymiar płótna),
74 x 88 cm (wymiar z ramą autorską);
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

420
Muszle II olej, płótno;
38 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

421
Kwiaty, 1966-68 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Władysław PODRAZIK (ur. 1953)

422
Epifania, 1996 olej, płótno;
120 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Tadeusz EYSYMONT (1924-1991)

423
Ślady technika mieszana, płótno;
70,5 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

424
Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979 olej, płótno;
50 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Artur BRUNSZ (ur. 1929)

425
Kompozycja pomarańczowa,1966 collage, olej, sznurek, płótno;
85 x 56 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

426
Pejzaż kaszubski, 1967 tempera, papier;
48 x 57 cm;
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

427
Odpoczynek olej, płótno;
65 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Krystyna ŁADA-STUDNICKA (1907-1999)

428
Wezbrana rzeka olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: KŁ
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

429
Rogaty jeździec olej, płótno;
148 x 81 cm
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Allan RZEPKA (ur. 1940)

430
Cogito, 2005 olej, płótno;
61 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Ziemowit SZUMAN (1901-1976)

431
Kompozycja, 1975 olej, płótno; 73 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: SZUMAN/ 75
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Andrzej KREÜTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

432
Postać, przed 1960 olej, deska;
28,5 x 20 cm.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

433
Autoportret, ok. 1930 na odwrocie: Martwa natura
olej, płótno;
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Janusz SZPYT (ur. 1960)

434
Ich trzech olej, płótno;
94,5 x 94,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Monika CZARSKA (ur. 1978)

435
Love #3 - tryptyk, 2006 olej, płótno;
50 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 1 700 zł