Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

133
Pejzaż zimowy z łosiem olej, płótno; 71 x 116 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Witold ZACHAREWICZ (1929-1987)

134
Walka na stepie olej, płótno, 100 x 163 cm;
sygn. p.d.: Zachar
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

135
Przed Janem Kazimierzem, 1906 olej, płótno; 75 x 100 cm;
sygn. i dat. u dołu: Moniuszko / A.D. 1906
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

136
Para obrazów, 1940 "Życie" olej, płótno dublowane, 99,5 x 70 cm;
"Śmierć" olej, płótno dublowane, 96 x 68 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Natan GUTMAN (1913-1990)

137
Czytająca przy stole olej, płótno, 65 x 81,5 cm;
sygn. l. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

138
W lesie olej, sklejka; 34,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: St. Kamocki
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ludomir SLEŃDZIŃSKI (1889-1980)

139
Piosenka, 1977 olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi:
PIOSENKA LUDOMIR ŚLENDZIŃSKI 1977
Cena wywoławcza. 25 500 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki?, XX w.

140
Panorama Krakowa, 1943 olej, płótno; 97,5 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: C.? P (...) 43 (słabo czytelnie)
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

141
Wawel zimą olej, tektura, 44,5 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: HENRYK UZIEMBŁO
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

142
Pejzaż olej, tektura; 67 x 96 cm;
sygn. l. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)

143
Portret pani z jej kotami olej, płótno, 74 x 56 cm;
sygn. l.d.: B.Stawiński
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

144
Portret dziewczyny, 1937 olej, płótno, 66 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. Dzieliński. 937
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

145
Portret kobiety, 1931 olej, tektura; 67 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hayden / 1931
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878 - 1954)

146
Martwa natura olej, skleja, 60,8 x 48,5 cm;
dedykacja autorska p. g. oraz sygnatura: T. Cybulski
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

147
Martwa natura z owocami i dzbanem olej, płótno; 59,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jacques CHAPIRO (1887-1962)

148
Portret - Martwa natura z portretem Vincenta van Gogha, 1937 olej, płótno; 50 x 73 cm.
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jacques
Chapiro / 5 rue Barrault / 1937 Paris XIII / "Portrait"
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

149
Wiosna, 1943 olej, sklejka; 41,5 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

150
Pejzaż leśny olej, płótno; 54,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

151
Pejzaż zimowy z potokiem olej, płótno dublowane; 65 x 80 cm;
sygn. l. d.: Kramsztyk
Cena wywoławcza. 25 000 zł

H. ROHR - Karl KAUFMANN (1843-1902/5)

152
Nabrzeże portowe olej, płótno; 71 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: H. Rohr
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

153
Sztorm olej, płótno;
71,5 x 96 cm
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Amelia DOBROWOLNY XIX/XX w. - przypisywany

154
Scena mitologiczna olej, płótno; 113 x 225 cm;
Na odwrocie stempel składu materiałów malarskich z Brukseli
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

155
Wiosna, 1927 olej, płótno; 172 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann/ 1927
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

156
Autoportret, 1924 olej, tektura; 40,5 x 32,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Malczewski 1924. (odwrócona);
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

157
Pejzaż górski olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

158
Anielka z lalką olej, tektura, 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

159
Akt olej, płótno; 100 x 71 cm.
Na odwrocie: … St. Kamocki,
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

160
Portret damy, 1893 olej, płótno, 56 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / april 1893
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Edouard SERMON, XIX/XX w.

161
Portret Żyda na odwrocie:
Martwa natura z gipsowym popiersiem Diany
olej, płótno; 54,5 x 39,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Alojzy REJCHAN (1807-1860)

162
Para portretów, 1835 Portret Marianny Antoniny Barbary Reissowej
olej, płótno; 71 x 56 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

M. BOGNER, XIX/XX w.

163
Obywatel ziemski olej, płótno; 91,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Bogner
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Włodzimierz Jan NAŁĘCZ (1865-1946)

164
Stary Żyd nad księgą, 1903 olej, płótno, 34 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Cosroe DUSI (1808 - 1859)

165
Portret damy z wachlarzem olej, płótno, 106 x 79 cm;
sygn. l. d.: Cosroe Dusi 1858
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Malarz nieokreślony niderlandzki, XVII w.

166
Pejzaż z domem i owcami, 1664 olej, płótno; 66 x 77 cm;
sygn. i dat. u dołu: CH 1664
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony polski?, 2 poł. XVIII w.

167
Matka Boża z Jezusem olej, płótno; 76 x 59 cm;
Na odwrocie na krośnie napis odręczny:
Bronisława Adanowicza
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Johann Hendrik KELLER (1692-1765)

168
Zeus i Hera, 1759 olej, płótno dublowane; 69,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JH Keller / 1759
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Malarz nieokreślony, gdański? XVII w.

169
Dziecko z kielichem - Młody Bachus olej, deska; 58,5 x 39,5 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Malarz nieokreślony polski cechowy, XVIII w.

170
Święty Józef z Dzieciątkiem olej, blacha miedziana;
średn. 43,5 cm (obraz okrągły)
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Malarz nieokreślony, I poł. XIX w.

171
Chrystus z Marią Wniebowziętą olej, blacha; 23,5 x 16,5 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony, szkoła nadreńska

172
Zwiastowanie tempera, deska, 49 x 35,9 cm;
pocz. XVI w.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

201
Popiersie Józefa Piłsudskiego - rzeźba gabinetowa w mundurze, z torsem ozdobionym licznymi orderami;
brąz, wys. 14 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

August Rodin (1840-1917) - według

202
Pocałunek, 1889 stop metali; wys. 27,5 cm; kwadratowej podstawie,
kamiennej;
sygn. na podstawie: A. Rodin;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

203
Łucznik sygn. z tyłu: PBK/ Bronce Caro
/ WERKSTÄTTE / BRONZERUD...GUSS
wys. całości: 38,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Céline LEPAGE (1882-1928)

204
Postać w zbroi brąz srebrzony, kość; wys. 42 cm;
Francja, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

205
Para puttów drewno lipowe, pierwotnie polichromowane;
szkoła lwowska, ok. 1770-1800
Cena wywoławcza. 8 800 zł

206
Chrystus drewno polichromowane, dł. ok. 50 cm;
Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Artysta nieokreślony, polski?, XX w.

207
Popiersie matki z dzieckiem drewo lipowe; wymiary: 44 x 34 x 18,5 cm;
napis ołówkiem: A.H. [Antoni Hajdecki? (1927-1991)]
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

KULCZYŃSKA-BARZYCKA, XX w.

208
Płaskorzeźba z wizerunkami żołnierzy drewno lipowe?; 61 x 83,5 cm;
sygn. p. d.: Kulczyńska-Barzycka;
Polska, przed 1939
Cena wywoławcza. 9 000 zł