823
Puzdro gabinetowe na przybory do palenia, w typie art deco sklejka, drewno - mahoń,
Europa Środkowa, 3 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

824
Ładownica grenadierów francuskich skóra, mosiądz;
Francja, Paryż, firma B. Franck i Fils, l. 30. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

825
Garłacz - pistolet z zamkiem skałkowym stal, drewno, mosiądz, srebro;
Bałkany, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

826
Nóż składany, korsykański stal, kość, dł. ostrza 24,9 cm;
Francja, wytwórnia noży w Thiers, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

827
Ikona - Św. Mikołaj Rosja, w kręgu szkoły z miasta Nowozybkow
w obwodzie briańskim; pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 400 zł

828
Ikona - Matka Boska Jerozolimska tempera na desce z dwiema szpongami;
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 600 zł

829
Ikona - Matka Boska Pożarowa tempera na desce, złocenia; na
odwrocie liczne ślady po owadach;
Rosja, k. XIX.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

830
Zegar kominkowy z parą kandelabrów brąz złocony, mosiądz, szkło;
Francja, Paryż, po 1878.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

831
Zegar ścienny, obrazowy drewno, snycerka, gipsatura, złocenie; mosiądz, szkło;
Austria, Wiedeń?, 1840-1860.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

832
Zegar kominkowy, portykowy brąz złocony, mosiądz, stal;
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

833
Ołtarzyk domowy z Matką Boską drewno, wosk, złotolite tkaniny, paciorki, szkło,
tektura, papier;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

834
Ołtarzyk podróżny, huculski, tzw. składnia glina wypalana, rytowana;
Huculszczyzna, XIX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

835
Netsuke kość rzeźbiona; wys. 5,4 cm, szer. 3,5 cm, głęb. 2 cm.
Japonia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

836
Lampka nocna art-deco, z parą psów kompozycja metali brązowiona, marmur, szkło;
Europa Zachodnia, Niemcy?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

837
Lampa naftowa fajans, stop cynowy, mosiądz, szkło;
Niemcy, Berlin, firma Carl Holy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

838
Skrzynia - skarbiec żelazo kute; Austria, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

839
Lampa wisząca art deco metal niklowany, szkło; wys. 78 cm,
Polska, Warszawa?, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

840
Para kinkietów 5-świecowych brąz, odlew złocony;
Europa Środkowa, Polska?, XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

841
Harfa Wielka Brytania, Londyn firma Sebastiana Erarda,
ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

901
Barek w stylu Ludwika Filipa dębina; 69,5 x 81 x 48 cm.
Polska (?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 200 zł

902
Serwantka art deco konstrukcja - sklejka, okleina - orzech, mahoń;
Europa Zachodnia (Belgia?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 600 zł

903
Stolik secesyjny dębina, mahoń; 74 x śr. 65,2 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

904
Barek art deco sosna, sklejka;
Polska, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

905
Serwantka klasycystyczna konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

906
Para szafek w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - świerk (?); okleina - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1850
Cena wywoławcza. 6 800 zł

907
Szafka - barek eklektyczny sosna, orzech, okleina - orzech;
Europa Zachodnia (?), ok. 1860
Cena wywoławcza. 4 700 zł

908
Sekretera biedermeierowska konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 9 000 zł

909
Etażerka kątowa w typie biedermeier Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

910
Etażerka Ludwik Filip konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1850-1860
Cena wywoławcza. 8 600 zł

911
Szafa sieniowa w stylu barokowym konstrukcja - dębina, fornir i snycerka - orzech,
Europa Północna, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 55 000 zł

912
Szafka klasycystyczna konstrukcja - sosna; okleina - mahoń, żyłka - jawor;
Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

913
Stół biedermeier konstrukcja - sosna;
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 12 000 zł

914
Szafka wczesno-biedermeierowska konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

915
Serwantka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1850
Cena wywoławcza. 7 500 zł

916
Stół barokowy konstrukcja - sosna, dębin; okleina - dębina;
Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

917
Stół Ludwik Filip konstrukcja - sosna; okleina - mahoń, intarsja - jawor (?);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

918
Krzesło eklektyczne buczyna; 88,8 x 39 x 38,5 cm.
Europa Północna (Dania?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

919
Fotel w stylu biedermeierowskim konstrukcja - sosna; okleina - mahoń;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

920
Serwantka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; okleina - orzech;
Europa Środkowa, ok. 1870
Cena wywoławcza. 8 600 zł

921
Skrzynia ludowa sosna; 77 x 145 x 68,5 cm;
Dolny Śląsk, 1812.
Cena wywoławcza. 2 000 zł