Grażyna TOMASZEWICZ (ur. 1971)

1408
Tango - Para, 2005 akryl, płyta; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opis przy prawej krawędzi: TANGO G.TOMASZEWICZ'05
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

1409
21, 2015 technika własna, (m. in.: drewno, metal, skóra); 67 x 37 x 7 cm;
sygn. p. d.: LTS'15 / 21;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI [KA DEE] (ur. 1953)

1410
Bukiet kwiatów, 2016 akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee16
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1411
Przecięty krąg, 1987 olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. u dołu: H. PŁÓCIENNIK 87
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

1412
Zwierzak czerwony, 1963 olej, płótno; 60 x 81,5 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy: 1963 WACŁAW KONDEK olej / płótno "Zwierzak czerwony"
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Ewa SADOWSKA (ur. 1953)

1413
Kobieta siedząca, 2015 olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: E. SADOWSKA '15;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Maria HISZPAŃSKA NEUMAN (1917-1980)

1414
Kompozycja tusz, papier, 43,8 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: [znak myszy] mysz / 1960
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Teresa PAJĄK (ur. 1970)

1415
Wysokie napięcie I, 2011 olej, technika mieszana (piasek, klej, nakładki metalowe), płótno lniane, 115 x 150 cm;
na odwrocie napis: Teresa Pająk 2011' / (pseudonim RUDOLF) / - oraz: T
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1416
Malarz z Witowa, 1996 technika mieszana, karton, 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ABAKO' 96
Cena wywoławcza. 900 zł

Malarz nieokreślony (XX w.)

1417
Pejzaż za oknem, 1990 technika mieszana, płyta; 81,3 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza. 700 zł

Grażyna KORPAL

1418
Ariadna olej, płótno, 61,2 x 50,2 cm;
sygn. p. d.: GKorpal / 91
Cena wywoławcza. 800 zł

Joanna GAŁECKA (ur. 1963)

1419
Bataliony (Toki), 2016 akryl, płótno; 70 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Gałecka 2016
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Edward DWURNIK (UR. 1943)

1420
Rypin, 2015 olej, płótno; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. u dołu: 2015 E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (UR. 1943)

1421
Brodnica, 2015 olej, płótno; 30 x 24 cm;
sygn. i dat. u dołu: E. DWURNIK 2015
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy WOLFF (1902-1985)

1422
Łazienki, 1972 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wolff 72
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Artur ALDOMA PUIG (ur. 1935)

501
Akt kobiety brąz patynowany dł.: 60 cm;
sygn.: ARTUR ALDOMA P A/P
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

502
Zestaw 3 medali brąz
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jose CASAMAYOR (ur. 1951)

503
Tors, 1996 brąz patynowany na czarno, wys. całkowita: 58 cm;
sygn. na krawędzi: CASAMAYOR - 96 1/7
Cena wywoławcza. 15 000 zł

601
Wazon dekoracyjny szkło czerwone, przezroczyste, wielobarwne; wys. 31 cm;
Włochy, Murano, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

602
Paterka szkło przeźroczyste i białe, wys. 14,5 cm;
Murano, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Wazon Francja, Nancy, firma André Delatte,
czynna ok. 1921-1933
Cena wywoławcza. 1 900 zł

604
Wazonik Galle szkło warstwowe, trawione, wys. 20 cm;
Francja, firma Emila Gallé, ok. 1910
Cena wywoławcza. 2 500 zł

605
Kufel szkło warstwowe, przezroczyste, mleczne złocenia,
wys. 16 cm;
Europa zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

606
Karafka szkło przeźroczyste, listra miodowa,
okucia srebrne pr. 800, wys. 23 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

607
Puchar biedermeier szkło złocone i dekorowane kobaltem, wys. 21,5 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

608
Wazon szkło warstwowe, kobaltowe i żółte,
częściowo przeźroczyste; wys. 16 cm;
Rosja?, XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

609
Akt siedzącej dziewczyny porcelana biała; wys. 23 cm;
Niemcy, Staffelstein, Kaiser Porzellan,
model: Wolfgang Gawantka, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

610
Siedząca kobieta w chuście (Murzynka?) ceramika ze szkliwem brązowym półmatowym,
Czechosłowacja, Kravsko/ k Znojma, Keramicka
Tovarna Kocanda? , 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 100 zł

611
Bogini na rydwanie ciągniętym przez dwie pantery (Diana?, Ariadna?) biskwit porcelany, wys. 25 cm,
Niemcy, Scheibe - Alsbach, A. W. Fr. Krister GmbH, XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

612
Myśliwy z psem i upolowanym jeleniem porcelana biała; wys. 52 cm; Czechy, Duchcov,
Maufaktura Porcelany Royal Dux Bohemia AG,
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

613
Kobieta z dwoma koszami fajans, wys. 43 cm; Werke Riessner & Kessel
(zał. 1892), pocz. XX w. (przed II wojną światową)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

614
Clown porcelana, wys. 27 cm;
Hiszpania, firma Nadal (zał. w 1915 r. w Manises),
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

615
Dziewczyna karmiąca kury porcelana, wys. 12 cm; Miśnia, model Johanna
J. Kaendlera (1706-1775)? z 2 poł. XVIII w.,
XIX/XX w. - XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena oferowana 2 100 zł

616
Pan i nimfa (Selene?) Włochy - Neapol (Capodimonte)? lub Niemcy
- Rudolstadt ?, kon. XIX w. - XIX/XX w.,
wg rzeźby Claude’a Michela Clodiona (1738-1814)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

617
Serwis deserowy ze złotą różą Niemcy, Landstuhl, Krister Porzellanmanufaktur
(do 1945 r. w Wałbrzychu -Waldenburgu na Śląsku,
od 1950 - produkcja w Landsthul), 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

618
Serwis do kawy Prometeusz Polska, Chodzież - Zakłady Porcelany Stołowej,
proj. formy Danuty Duszniak (ur. 1926) z 1959 roku,
lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

619
Wazon z plastycznymi różami i ażurem Niemcy, Plaue, Von Schierhlz’sche Porzellanmanufaktur
Plaue GmbH, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

620
Patera z muzykującymi dziećmi Niemcy, Plaue, Von Schierhlz’sche Porzellanmanufaktur
Plaue GmbH, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

621
Wazon z fantastycznymi ptakami i kwiatami Chiny lub naśladownictwo europejskie ?,
XVIII/XIX w. - XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

622
Wazon z dekoracją ornamentalną naśladującą marmoryzację ceramika mozaikowa barwiona w masie;
Francja, Vallauris, Jean Gerbino (1876-1966) - atelier,
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

623
Plakieta emaliowa Żniwa, w ramie drewnianej emalia malarska na miedzi, 24 x 34 cm,
Francja, Limoges, F. J. Carmona, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

624
Para postumentów - stołków ogrodowych?, z dekoracją ornamentalno - roślinną majolika, wys.55 m, nieustalona wytwórnia
europejska - Anglia?, Belgia? , XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena oferowana 1 700 zł

1601
Wazonik wieloboczny szkło przejrzyste, bezbarwne i szarawe; wys. 20,3 cm;
Skandynawia?; lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

1602
Wazon z „rogami” szkło dmuchane, przeźroczyste, żółte,
wewnątrz lazurowane rubinowo; wys. 23,6 cm;
Włochy, Murano, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena oferowana 500 zł

1603
Paterka zielono-biała szkło bezbarwne, powlekane, wys. 6,5 cm;
Włochy, Murano, lata 50-60. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

1604
Paterka w kształcie muszli szkło dmuchane, przeźroczyste, wys. 7,5 cm;
Włochy, Murano, lata 50-60.XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

1605
Wazon rubinowy szkło dmuchane, przeźroczyste, bezbarwne,
z listrą rubinową, wys. 25 cm;
Czechy, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

1606
Wazonik secesyjny szkło zielone, barwione w masie, opalizujące;
wys. 14,8 cm; Austro-Węgry,
w typie Loetz-Witwe, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł