Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

331
Pewnego razu w mieście X, 1990 olej, płótno, 135,5 x 190 cm; sygn. na odwrocie ołówkiem
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

332
Martwa natura z homarem i krabem olej, płótno, 75,5 x 85 cm; sygn. p.d..: Szancenbach
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

333
1359 (Horyniec - Fantazja polska), 2003 akwarela, tempera, papier, 34 x 70 cm; sygn. l. d.: J. Duda - G. 1359 / 2003;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

334
Reinkarnacja jako refleksja czysto panic olej, płótno, 70 x 100 cm; na odwrocie sygn., tytuł oraz obszerny komentarz autorski
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

335
Łuk triumfalny, 1974 olej, płótno 40 x 40 cm; sygn i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Henryk WÓJCIK (ur. 1920)

336
Światła wielkiego miasta, 1957 olej, płótno, 69 x 76,5 cm; sygn. p.d.: HEN. WÓJCIK 57;
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

337
Grający w karty, 2004 olej, płótno, 90 x 150 cm; tytuł l.g.: Grający w karty; sygn. u dołu (na karcie): KBereźnicki / 2004
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

338
Zima w Szczebrzeszynie, 2002 dyptyk, olej, płotno, 115 x 115 (kazda część); sygn. l.d.: A. W-Karpowicz 02;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

339
Mężczyzna w czapce olej, płótno, 55 x 39 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Agata LIS (ur. 1979)

340
Spotkanie olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. l. d.: znakiem autorskim
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921 - 1969)

341
W pracowni olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. p. d.: JK57 na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z 1957 r.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Vladimir TSESLER, Sergei VOICHENKO

342
Kot Matroskin łubok; akryl, trafaret, płótno workowe, 74 x 105 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

343
Tańczący z wilkami łubok; akryl, trafaret, płótno workowe, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy KOSAŁKA

344
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Marta OSTROWSKA (ur. 1977)

401
Wenus siedząca drewno lipowe, wys. 49,5 cm; sygn. na spodzie- symbol artysty
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jacek WALUSIAK (ur. 1957)

402
Pieta marmur dębnicki, wys. 27,5 cm, szer. 11 cm; sygn. z tyłu: JW97
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Kamil SIPOWICZ (ur. 1953)

403
Totemy zestaw 6 rzeźb aluminium, różne wymiatry 13-25 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

404
Don Kichot, 1987 asamblaż, wys. 90 cm; sygn. na spodze: W Hasior 1987 / Don Kichot
Cena wywoławcza. 9 500 zł